Met Heineken op litaaan& Mm Ook voor de vestiging Zoeterwoude vonden weer de jaarlijks terugkerende bustoch ten plaats voor onze niet meer actieve en gepensioneerde medewerkers. Deze von den plaats op dinsdag 8, 15 en 29 mei 2001. Het thema van deze dag was 'met HEI NEKEN op Safari' en dat was al direct te zien aan de busbegeleiders, die getooid met een tropenhelm, de gasten welkom heetten bij de opstapplaats. Na de koffiestop reisde de groep gezamenlijk af naar de Beekse Bergen om daar te lunchen. De lunchruimte was omgetoverd in een stukje oerwoud, met een doorgang naar een ruimte die eruit zag als een koloniale hut met twee brandende haardvuren en een bibliotheek. Het geheel was imponerend en een ieder was direct op zijn gemak. Na de lunch werden de gasten opgehaald door bussen van het Safaripark om een twee uur durende tour door het park te maken. De in elke bus aanwezige gids gaf daarbij een boei ende uitleg over de in het park aanwezige wilde dieren. Bij terugkomst van de tour stapte men direct weer over in de eigen touringcars om te vertrekken naar de avondbestemming, het uit gaanscentrum 'De Ster' te Nieuwkuyck, waar er werd gedineerd. Aldaar aangeko men werden de gasten direct ont vangen door twee piccolo's die de dames en heren slechts op ver toon van hun toegangskaarten wil den binnen laten. De avond werd muzikaal omlijst door Petra, een zangeres die allerlei soorten popu laire muziek ten gehore bracht. Uiteraard werd er volop gedanst. Aan het einde van de avond kwam er een showballet met vier danse ressen. Als klapper werd bij de laatste dans en muziek een vuur werk ontstoken dat aangaf dat de Het Brand Noordwijk Schilderfestival 2001 Het Brand Noordwijk Schilderfestival vond van 19 tot en met 24 juni plaats. Aan dit evenement namen diverse gerenommeerde buitenlandse kunstenaars deel zoals Jurgen Leippert en Islam Zein Al Abdeen, en Nederlandse talenten zoals Jurriaan van Hall, Edwin Hagendoorn, Piet Groenendijk, Justine Albronda en Heieen Verhoeven. Behalve vrije schil- der^essieS|^t°n^en er ook Brand Noordwijk Painting Award 2001 Van de negentig deelnemers streefden circa veertig jonge en oudere, getalenteerde en gereputeerde, nationale en internationale schilders naar de Brand Noordwijk Painting Award 2001. Dit is de prijs die wordt toegekend aan de schilder die zich tijdens het festival onderscheidt van zijn collega's door originaliteit, kwaliteit, visie en techniek. Of juist door een combinatie van aspecten. Na bezichtiging van de tentoongestelde schilderijen, gemaakt tijdens het festival, en uitvoerige beraadslaging heeft de jury besloten de prijs toe te kennen aan Marjolijn Spreeuwenberg. De prijs betreft een kunstwerk van de Noordwijkse kun stenares Ine Koopmans en een door Brand beschikbaar gesteld bedrag van 5.000,-. De prijs werd uitgereikt door Simon Vinkenoog die ook het aansluitende Doekenbal opende. Brand sponsor Circustheater Brand bier is al een aantal jaren sponsor van het Circustheater in Scheveningen (Den Haag). Dit modernste circusgebouw van Europa werd in de zomer van 1904 geopend in Scheveningen. Onder leiding van de Maastrichtse architect Arno Meis werd het theater in 1991 ver bouwd. Meis nam de oorspronkelijke ronde vorm van het circus als uit gangspunt en liet zich inspireren door de sfeer en allure van bad plaatsen zoals Deauville en Cannes. Het aantal stoelen werd teruggebracht van 1900 naar 1726. Phantom of the Opera, Miss Saigon en Elisabeth schreven geschiedenis in het Circustheater. Miljoenen Nederlanders beleefden hier een onvergetelijke avond! Op 3 oktober gaat hier ook de nieuwe musical Aïda in première. Speciaal voor de lezers van Vers van 't Vat verloot Brand bier vijfmaal twee toegangskaarten voor deze nieuwe musical. Stuur een mailtje naar versvanhetvat@lasswell.nl of een kaartje naar de redac tie Vers van 't Vat, Noordkade 42, 2741 EW Waddinxveen, onder vermel ding van Aïda. Vermeld hierbij uw naam, (intern) adres en vestiging. De redactie trekt uit alle inzendingen vijf winnaars. Cuna Stiel, sponsoring Brand dag ten einde was gekomen. Alles bij elkaar prima geslaagde dagen met, hoe komen we aan het geluk, schitterend mooi weer. Met dank aan de directie die dit mogelijk maakte en de uitgesproken wens dat we het volgend jaar weer dergelijke dagen kunnen houden. Rein Hellendoorn, sociaal contactwerker

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 11