BÉ mmmmm mmmm Ruud Vink (regionaal Hospitality managet Zuid-Nederland) met de winnaar Lleyton Hewitt Heineken nam zondag 24 juni afscheid van zes jaar hoofdsponsorschap van de Heineken Trophy, het grootste Nederlandse grastennistoernooi. De zesde en laatste editie kenmerkte zich door schitterend weer en mooie winnaars. Lleyton Hewitt won met 6-4 en 6-4 eenvoudig de enkel spelfinale bij de heren, terwijl onze Nederlandse toppers Paul Haarhuis en Sjeng Schalken de dubbel wonnen na enkele spectaculaire rally's. Bij de dames was er zaterdag een Belgisch Justine Henin neemt haar prijs in ontvangst von Peter van Campen, hoofd Thuisverbruik onderonsje in de finale bij het enkelspel, waar bij Justine Henin won van Kim Clijsters. Laatstgenoemde gaat behalve als toptennister ook als de vriendin van Lleyton Hewitt door het leven. Het damesdubbel werd gewonnen door het duo Dragomir/Petrova, zij versloegen de dames Clijsters en Oremans. Heineken blijft ove rigens in de toekomst wel verbonden aan het toernooi, maar dan als bierleverancier. Mark Ruygrok brandmanager Sponsoring Win unieke, gesigneerde T-shirts! Speciaal voor de Vers van 't Vat-lezers zet ten Lleyton Hewitt en Kim Clijsters beiden hun handtekening op Heineken Trophy T- shirts. Wilt u in aanmerking komen voor een shirt van Kim en Lleyton, beantwoord dan de volgende vragen: 1. Welke Nederlander won de Heineken Trophy enkelspelfinale voor het laatst? 2. Bij welk tennisevenement zijn de dubbelaars Haarhuis en Schalken in september in Nederland te zien? 3. Uit welke landen komen Lleyton Hewitt en Kim Clijsters? Stuur uw antwoorden per mail naar: versvanhetvat@lasswell.nl. Vermeld hierbij uw naam, (intern) adres en vestiging. Onder de goede inzenders worden twee T-shirts verloot.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 10