Op het sportcomplex van de V.V. Legmeervogels te Uithoorn is er zaterdag 26 mei gespeeld om de Amstel Cup. Het betrof de zevende editie van dit toernooi en dit jaar lag de organisatie bij de unitkantoren Amsterdam en Hoofddorp. Zeven jaar geleden is er gestart met acht teams en in de loop der jaren is het toernooi uitgegroeid tot een bijzonder populair ge beuren. Maar liefst achttien teams uit heel Nederland hebben een proeve van hun voetbalbekwaamheden afgelegd. Alles was perfect voor elkaar. Mooi weer, enthousiaste vrijwilligers van de Legmeervogels die met name de derde helft uitstekend hebben verzorgd, veel gezelligheid en ook nog goed voetbal. De finale werd gespeeld tussen de teams van Groningen en DCW (Dranken Centrale Waterland) De Volendammers wonnen met 2-0 en kwamen zo in het bezit van de Amstel Cup. De prijzen werden uitgereikt door de kersverse trainer van FC Twente en de 41-voudige international en ex-Ajaxied John van 't Schip. De sportiviteitsprijs mocht hij tot zijn genoegen uitreiken aan de lieftallige aanvoerster van Heineken Overijssel. De stemming zat er goed in, wat mede werd gestimuleerd door het opzwepende tromgeroffel van Brotherhood, de Surinaamse drumband. De sportieve, gezellige en zonovergoten dag werd afgesloten met de gebruikelijke welvoorziene barbecue. Het was een sportief uitje daar in Uithoorn. /h De Lanteern te Noordlaren werd donderdag 3 mei de receptie gehouden van Herman Elema. Naast vele huidige collega's waren er ook vele oud-collega's aanwezig en een aantal leveranciers. Ongeveer 55 gasten gaven gehoor aan de uitnodiging om Herman te felicite ren met zijn jubileum. Samen met vrouw en kinderen ge noot Herman van alle aandacht in een gezellige sfeer. Herman had voor Noordlaren gekozen omdat dit de plaats is waar hij geboren is. Na een speech van Peter Tuinhof, logistiek manager te Groningen, werd de befaamde Heineken-speld opgespeld. Herman hield het zelf kort en bedankte iedereen voor zijn/haar komst. Vervolgens werd het glas geheven en ging het feest nog een paar uur door. ^eineken Brouwerijen Noord-Holland voer zaterdag 12 mei om 16.00 uur uit met de Willy voor 'avondvissen' op het Wad. De visclub was vertegenwoordigd met twin tig man. De vangst was matig. Er werden die dag wel drie vissen gevangen. Jan Temme had na zes uur vissen één vis aan de haak. Natuurlijk hadden we veel Heineken op de boot. Bovendien was het die dag 21 graden en was het dus een waar feest. Na een gezellig biertje op de boot trok de club naar Bergen om het feest voort te zetten. De Heineken-medewerkers uit Alkmaar kunnen terugkijken op een geslaagde visdag.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 9