v T" r~are! Jansen nam vrij- N- ry dag 27 april afscheid JL jL van Heineken om samen met zijn vrouw en familie van de VUT te gaan genieten. Na de ontvangst was het tijd om voor een volle Van Zwieten zaal diverse lovende woorden tot Karei te richten. Zowel Gert Jan van Assen als Wim Schaap roemden Karei om zijn bijzon dere kennis van water. Karei kreeg heel toepasselijk ook de naam van 'waterprofessor'. Een van de hoogtepunten was de bekendmaking van het 'Karei Jansen Plein' op de brouwerij Zoeterwoude. Op geheel eigen wijze sloot Karei de rij van sprekers, waarna de massaal aanwezige (oud-)collega's en externe relaties de mogelijkheid kregen om Karei cadeaus aan te bieden en veel geluk en gezondheid toe te wensen. Dit alles maakte het tot een onvergetelijke dag voor Karei en zijn vrouw. f~\ eter Koedooder vierde donderdag 17 mei het heuglijke feit dat hij 25 jaar in dienst was bij Heineken. 's Middags om 16.00 uur wer- JL den hij, zijn vrouw en zijn twee kinderen op de vestiging Heineken Brouwerijen Amsterdam verwelkomd door logistiek manager Ron Droog en ging het gezelschap voorafgaand aan de receptie aan de koffie met gebak. Even daarna schoof regionaal directeur Alex Dozy nog aan en ontving me vrouw Koedooder uit handen van secretaresse Loes Verwey een mooi boe ket bloemen. Om 17.00 uur begon de receptie en toen Peter binnenkwam stond een grote groep collega's hem op te wachten. Tijdens de receptie vatte Ron Droog in een aantal kernpunten de werkzaamheden die Peter de afgelopen 25 jaar heeft verricht samen. Daarna speldde hij hem de gouden speld op en overhandigde collega Roel Laarman Peter het cadeau namens alle collega's. Het bleek een deel van een tapinstallatie te zijn met daar onder een bak met een enveloppe met inhoud. Vele handen werden ge schud en ook oud-collega's van Hempoint kwamen de jubilaris feliciteren. Het was een jubileum waarop Peter met veel genoegen kan terugkijken. en Bakker nam op 17 mei afscheid van Heineken. Na een voorontvangst van de J J familie met de complete Arbodienst en P&O-afdeling van Den Bosch werd Ben in de Cambrinuskelder toegesproken door Piet Bouws en Wiet Holla, die stilstonden bij zijn loopbaan bij Heineken, maar vooral ook bij de persoonlijke wij ze waarop Ben zijn laatste functie als lekenrap porteur heeft vervuld. Voordat Ben bij de Arbo dienst kwam, heeft hij twintig jaar bij Verpakken gewerkt. Wouter van Heerde memoreerde momenten uit die tijd. Tussen het handen schud den door werd Ben toegezongen door het Arbokoor en toegesproken door het Arbo Poets Team, hetgeen de bekende Bossche gezelligheid nog verder verhoogde.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 8