ondersteunt Murphy's Europees continent alèkipply chain van merchandise materials: geflitst ee game with t of Murphy's Iris Leo Hengstmengel, secretaris OR Zoeterwoude Kees van Leeuwen (Commercie H.B. Hoofddorp) nam deze foto tijdens zijn vakan tie in New York. Het is een aankondiging voor een Hollandse week bij South Street Seaport, een bekend uitgaanscentrum bij Brooklyn Bridge. Je zou zeggen dat Heineken-medewerkers op vakantie gaan om V hun dagelijkse werk- zaamheden te vergeten. Integendeel. Uit de vele 1 vrijetijdskiekjes die de redactie elke maand ont vangt blijkt wel dat de Heineken-medewerker, waar ter we reld hij of zij zijn of haar vakantie ook door brengt, een klein deeltje van het Heineken hart meeneemt. C/y/cóth*tóH«ln«lun.* In april/mei maakten mijn vrouw en ik een vierweekse reis door Vietnam. Een mooi land en een vriendelijke bevolking. De tropische warmte was ons weldadig, maar maakte zeer dorstig. Gelukkig was er overal bier, van noord tot zuid, vooral Tiger en Heineken. In nagenoeg elke zaak viel er wel wat Heineken-groen te bewonderen. Ook bill boards onderweg met de bekende, grote Heineken letters. Een prachtige prestatie van Marketing en Verkoop. Er was dus veel te foto graferen, want trots word je toch wel als je al dat groen ziet. pi j Available while stocks last van MMU belangrijke voordelen biedt. Het hoeft in de van de materialen. MMU is puur dienstverlenend, komende jaren dan maar een kleine stap te zijn om Door de bundeling van kennis en ervaring ontstaat MMU ook in te schakelen voor de supply chain van er echter een expertisecentrum dat efficiënter kan merchandise materials voor Heineken en Amstel. werken en een hoger kwaliteitsniveau weet te reali seren dan afzonderlijke werkmaatschappijen zelf Overige ontwikkelingen kunnen. Bovendien draagt MMU er door de con- MMU is begin 2001 officieel van start gegaan en cernbrede focus aan bij dat de Heineken-merken opereert vanuit Zoeterwoude. De afdeling biedt over heel de wereld eenzelfde uitstraling hebben, werkmaatschappijen one-stop-shopping op het ge bied van merchandise materials. Dat traject loopt In de toekomst hoeft het voor de landenorganisaties vanaf advies, ontwerp, ontwikkeling en inkoop tot en nog maar een kleine stap te zijn om MMU ook in te met de distributie en facturering. Ook bewaakt MMU schakelen voor merchandise materials voor de vastgestelde standaarden voor veiligheid, ge- Heineken en Amstel. zondheid én milieu. De werkmaatschappijen blijven wel zelf verantwoordelijk voor de keuze en de inzet Merchandise Materials Unit

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 29