102e Amstel Cup finale Twente - PSV| Vlieg met Amstel naar Milaan', overweldigend AMSTEL En niet alleen in Milaan werd er gevoetbald, ook in eigen land werd gestreden, en wel op Hemelvaartdag om de Amstel Cup. 120 mi nuten voetbal zonder doelpunten. Uiteindelijk bepaalde een zinderende strafschoppenreeks in de Rotterdamse Kuip de winnaar van de Amstel de felbegeerde beker J AjB® porters zorgden voor T*' ■>- ©en uitstekende sfeer >g - ij De finale van de UEFA Champions League tussen Bayern München en Valencia heeft maar liefst 800 winnaars opgeleverd. Want dit is het aantal dat woensdag 23 mei vanuit Nederland samen met Amstel naar Milaan is gevlogen om de wedstrijd live te kunnen volgen. Weken daarvoor waren heel veel supermarkten al 'in the mood', getuige de grootschalige inzet om displays te bouwen die inspeelden op het actiethema 'Vlieg met Amstel naar Milaan'. mers aan deze succesvolle trip logen er niet om: fantastisch, uitstekend verzorgd en graag tot volgend jaar! Kortom, Amstel heeft met de ze promotie het hart van de doelgroep geraakt en Amstel bier wekenlang goed op de kaart ge zet. Wilt u meer weten van de 'Amstel-dag' in Milaan? Kijk dan op www.amstel.nl voor een sfeervolle impressie. Jan van Velzen, brandmanager Amstel Acht weken lang heeft Amstel in het teken ge staan van de multimediale promotie 'Vlieg met Amstel naar Milaan'. Consumenten konden door middel van een code op het etiket van een 30cl flesje een heel elftal op de internetsite van Amstel bij elkaar sparen. Het aantal consumen ten dat heeft deelgenomen aan de actie was overweldigend. Van de 25.000 deelnemers aan het spel werden meer dan 700 Amstel-liefheb- bers uitverkoren om de wedstrijd in Milaan bij te wonen. Amstel-huis Tegelijkertijd is een aantal horecaondernemers en winkeliers beloond die in dezelfde periode een verkoopbevorderende display wisten te bouwen of hun café wisten om te bouwen tot een Amstel-huis dat in lijn met het thema lag. Uiteindelijk zagen 21 supermarkten hun fraaie display beloond en per supermarkt mochten drie genodigden richting Milaan vertrekken. Richting Milaan De stemming zat er die dag al heel snel heel goed in. In vier vliegtuigen vertrok ken de Amstel-liefhebbers 's morgens vroeg naar Milaan, vergezeld van de drie Amstel vrienden en een aantal ge renommeerde voetbalcoaches zoals Bert van Marwijk, Stan Valckx, Fritz Korbach en Jan Reker. In een ontspan nen sfeer is de spannende wedstrijd bij gewoond en de reacties van de deeine-

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 27