Bedankt! Op 21 mei 2001 is de heer J.A. Meulenbroek (79 jaar) overleden. De heer Meulenbroek is 29 juli 1957 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is 1 juni 1987 met pensioen gegaan. Op 24 mei 2001 is de heer J. de Kruijf (89 jaar) overleden. De heer De Kruijf is 10 september 1962 in dienst getreden te Bunnik. Hij is 1 maart 1977 met pensioen gegaan. Op 29 mei 2001 is de heer H.E. Kemerink (69 jaar) overleden. De heer Kemerink is 27 februari 1956 in dienst getreden bij Amstel. Hij is 1 november 1996 met pensioen gegaan. Op 4 juni 2001 is de heer M.J. Ringoir (85 jaar) overleden. De heer Ringoir is op 28 oktober 1946 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is 1 februari 1979 met pensioen gegaan. Graag willen wij alle collega's, en speciaal die uit het Centraal Magazijn en Inkoop, bedanken voor het warme medeleven tijdens het ziekbed en het overlijden van mijn man, onze pa en opa. Tevens willen wij ook iedereen bedanken voor de kaarten en de bloemen. Lilian de Poorter-Hendriks en kinderen Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik Heineken, familie, vrienden, collega's en oud collega's hartelijk danken voor de gezellige en zeer goedverzorgde afscheidsreceptie op 21 mei jongstleden. Ook hartelijk dank voor de prachtige bloemstukken, cadeaus en goe de wensen. Het was voor ons een onvergetelijke dag, waarop we met veel plezier en dankbaarheid kunnen terugkijken. Hartelijk dank daarvoor. Bert en Joke Ligtenberg Hierbij willen mijn man en ik iedereen die mij heeft gesteund tijdens mijn zwangerschap van harte bedanken. Ook na de geboorte van onze zoon Toby was de belangstelling hart verwarmend. Bedankt. Monique van der Sangen Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen: Ad en Annie van de Akker-Mandas uit Vught (40-jarig huwelijk) F/a en Ben Smits uit Maastricht (40-jarig huwelijk) H.M. van de Bighelaar uit Velddriel (50-jarig huwelijk) M. J. Schell-Blokzijl uit Alphen a/d Rijn Fam. P. Hiemstra uit Leeuwaren (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Stolwijk uit Amsterdam (50-jarig huwelijk) A. Rodriquez Rodriquez uit 's-Hertogenbosch (65s,e verjaardag) De gegevens voor de rubriek Persoonlijk worden aangeleverd door de desbetreffende P&O-diensten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te melden? Meld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat. Afscheid F.H. Rosielle, receptie 4 juli Op woensdag 4 juli verlaat een zeer karak teristiek en kunstzin nig persoon de organi satie. Na meer dan 34 jaar voor Heineken te hebben gewerkt, waar van ruim veertien jaar bij DCS in Zoeterwoude, en menig afscheidsreceptie van oud-collega 's met zijn creatieve uitspattingen opgevrolijkt te hebben, gaat Fred Rosielle nu zélf van zijn vrije tijd genieten. Waar hij deze tijd aan gaat besteden? Iedereen die Fred kent weet dat hij zich vol overgave op zijn 'tweede loopbaan' zal storten, als kunstenaar. Graag nodigen wij al Fred's huidige en vroegere col lega 's uit om, samen met hem, zijn loopbaan bij Heineken af te sluiten. De receptie vindt plaats in Ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude. Rond de klok van 15.30 uur gaat het feest van start. U bent van harte welkom! Afscheid B.J. van den Berg, receptie 11 juli Brand Jan van den Berg neemt op 11 juli aanstaande afscheid van Heineken na een dienstverband van ruim dertig jaar. De heer Van den Berg is voor onze onderneming werkzaam geweest in di verse functies in Nederland, Argentinië, Maleisië en Indonesië. De afgelopen jaren is de heer Van den Berg werkzaam geweest als director Group Technical bij APBL in Singapore. Op woensdag 11 juli vanaf 16.30 uur is er een receptie in Ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude ter gelegenheid van zijn afscheid. Gaarne wil ik langs deze weg Heineken bedanken voor de fijne dag die wij mochten beleven op 15 mei jongstleden en ook alle medewerkers voor hun inzet, vooral de heer R. Hellendoorn hartelijk dank hiervoor. L.H. Arkesteijn Hierbij wil ik familie, vrienden, collega's en oud collega's bedanken die naar mijn receptie geko men zijn en die van mijn 25-jarig jubileum voor ons een geweldig feest hebben gemaakt. Daarnaast wil ik ook het managementteam van Heineken Nederland bedanken voor de passen de attentie. En niet te vergeten mevrouw K.J.A. van Veen, de heer B.J.M. Naaijkens en mevrouw Van Loon-Bonné die alles tot in de puntjes heb ben geregeld. Beste mensen nogmaals bedankt. Den Bosch Aanmoedigen Belonen W.P.C.A.P. Scheepens J.C. Kwaks H.J.H. Th. Stuiver J.R.M. van Ham H.A.A.A. Hendriks 1000,- G.F.H.M. Kivits 250,- J.F.J.M. Mulders/ G.A.M. van der Velden/ J.A.J. de Veer 150,- G.L. van de Bogaert C.S.A. de Fretes R.H. Kramer 350,- Bunnik Mw. A.C. de Vries-Balk 100,- Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbuscommissies Lies en Mart Martens

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 23