PERSOONLIJK Geboorten Huwelijk Buitenland Uit dienst \In memoriam Overleden Amsterdam Jade, zoon van mw. H.H. van Dijk (Corporate Communications) Wessel, zoon van dhr. A. van Geijn (Corporate Finance Standard Chart of Account) Ole, zoon van dhr. G.J. Grootes (Corporate PP&C Production Strategy) Max, zoon van dhr. A.M. Wynia (Corporate Marketing Int. Brand Team Amstel) Bunnik Lucas, zoon van mw. S.PI.G. Pont-Plamers (Horeca Heineken Amstel Brand) Zoeterwoude Bas, zoon van mw. Y. Vink-Croese (HTS, R&D) Mike, zoon van dhr. J.N. Dorremans (Verpakken) Mert, zoon van dhr. C. Karaca (Verpakken) Jasper, zoon van dhr. A.L. Muller (Verpakken) llja, dochter van dhr. N.J. Roks (Techn. Dienst) Esme, dochter van dhr. J.H. de Ronde (Verpakken) Melle, zoon van dhr. M.J. van Spaandonck (Verpakken) Steven Julian, zoon van dhr. F.P.J. van der Vliet (Techn. Dienst) Jeffrey, zoon van dhr. C.W.A. Kardol (DCS) Ana Marie, dochter van dhr. J.C.Ruys (Financial Planning Control) Linde, dochter van dhr. K.H.M. Schenk (Centrale Productie Inkoop) Max, zoon van mw. C.J. Wolff (P&O Heineken Nederland) Noa, dochter van mw. J.M. Diergaarde (Planning Control HNL) Horeca Thomas, zoon van mw. D.E.M. van Son-Coenen (Verkooptelefonie H.B. Midden-Brabant) Rick, zoon van mw. K.J. Peerbolte (Gewest. Unit Zuid-West Nederland) Ties, zoon van mw. E.J.F. van der Wal (Logistiek H.B. Rijnland) Amsterdam Dhr. E. Kilic (Facility Management) met mw. S. Enli Bunnik Dhr. G.W.M. van Oostrom (Colonne 4 Ploeg C) met mw. RG. Wolthaar Zoeterwoude Dhr. S.F. Kool (Verpakken) met mw. I.M. Suiker Dhr. J.J. Barhorst (Verpakken) met mw. H.D.C. Vilanculos Mw. S.A.J. Penders (Ontvangsten Brand/De Ridder) met dhr. S. Habets Horeca Mw. A. Gerritse (Verkooptelefonie H.B. Utrecht) met dhr. R.S.J. Randag (H.B. Taptechniek Noord-West (H.T.D.) Dhr. A.J.W. Schroembges (Horeca Brand Verkoop) met mw. M.M.B. Luiken Mw. E.M. Sibbing (Verkooptelefonie H.B. Midden-Brabant) met dhr. M.A.L.M. Kwaks Nieuw Caledonië Dhr. Y.R.M. Schaepman (Technological control ler/Training manager bij Grande Brasserie de Nouvelle Calédonie S.A.) met mw. A. Spelten Democratische Republiek Congo De heer R. Grootenhuijs, voorheen Financial manager Elbrewery Elblag bij Zywiec S.A., Polen, is met ingang van 1 juni 2001 benoemd tot Financial manager bij Bralima S.A.R.L., Kinshasa, Democratische Republiek Congo. De heer P. Boets, voorheen directeur Commercial Marketing bij Brasseries du Congo, Brazzaville te Congo, is met ingang van 15 juni 2001 benoemd tot directeur Commercial Marketing bij Bralima S.A.R.L., Kinshasa, Democratische Republiek Congo. De heerJ.A. Kolff, voorheen manager Planning Control bij Heineken Export te Amsterdam, is met ingang van 8 juli 2001 benoemd tot Marketing manager bij Bralima S.A.R.L., Kinshasa, Democratische Republiek Congo. Nigeria De heer L.M. Harinck, voorheen Instrumentation specialist bij Heineken Technical Services, is met ingang van 1 juli 2001 benoemd tot Electrical Installation mana ger bij Nigerian Breweries Plc., Lagos, Nigeria. Indonesië De heer E.A.J, van Grootel is teruggekeerd vanuit Indonesië waar hij werkzaam is geweest als Technical manager bij P.T. Multi Bintang, Indonesië. China De heer Y.B. Wammes is teruggekeerd vanuit China waar hij werkzaam geweest is als Production manager Brewing bij Shanghai Mila Brewery Co, Ltd. te Shanghai, China. Na een dienstverband van drie jaar of meer Amsterdam Dhr. J.B.M. Evers (Interactive Marketing) Mw. M. Witberg-de Vries (Secretariaat Corporate PP&C) Bunnik Dhr. W.H. de Kramer (Thuisverbruik) Proseco Mw. R.M. Betting (Reception Travel Arrangements) Horeca Mw. I.A.M. Neeteson-van Gulik (Receptioniste/Telef. H.B. Helmond) Dhr. O. Timman (Verkoop H.B. Zeeland) Zeer onverwacht kwam donderdag 31 mei het bericht binnen dat Coby Engelgeer is overleden. Voordat zij vijftien jaar gele den officieel bij Heineken binnenkwam, was ze al via een schoonmaakbedrijf werkzaam bij ons concern. Zij heeft al die vijftien jaar gewerkt als mede werker Interne Dienst, waarbij ze hoofdzakelijk bezig was met de kantine. De laatste jaren deed ze dit samen met een medewerker van Eurest. Zij was door haar jarenlange betrokken heid een persoon geworden die als onafschei delijk kon worden gezien van de Heineken Brouwerijen vestiging Hoofddorp. Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Heineken Brouwerijen Hoofddorp Op 1 mei 2001 is mevrouw M.C. van der Horst- Alblas (81 jaar) overleden. Mevrouw Van der Horst-Alblas is 14 juni 1966 in dienst getreden bij Coebergh te Schiedam. Zij is 1 oktober 1979 met pensioen gegaan. Op 6 mei 2001 is de heer F.L. Dussenbroek (68 jaar) overleden. De heer Dussenbroek is 4 september 1972 in dienst getreden te Bunnik. Hij is 1 december 1997 met pensioen gegaan. Op 9 mei 2001 is de heer L.J.J. de Jong (88 jaar) overleden. De heer De Jong is 1 april 1933 in dienst getreden bij Drankenhandel Veen B.V. te Beverwijk. Hij is 1 april 1978 met pensioen gegaan. Op 8 mei 2001 is de heer H.A.H. Hensgens (76 jaar) overleden. De heer Hensgens is 20 november 1944 in dienst getreden bij Brand te Wijlre. Hij is 1 januari 1991 met pensioen gegaan. Op 12 mei 2001 is de heer G.J. de Baar (66 jaar) overleden. De heer De Baar is 1 okto ber 1968 in dienst getreden bij Drankenhandel Annaert Baggerman. Hij is 1 december 1999 met pensioen gegaan. Op 14 mei 2001 is mevrouw L.A.E. Vis Bolderdijk (66 jaar) overleden. Mevrouw Vis Bolderdijk is 1 november 1980 in dienst getreden te Zoeterwoude. Zij is 1 juni 1995 met pensioen gegaan. Op 16 mei 2001 is de heer A.L. de Lange (82 jaar) overleden. De heer De Lange is op 5 januari 1943 in dienst getreden bij een Drankenhandel te Den Haag. Hij is op 1 juni 1984 met pensioen gegaan.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 22