Een pronkstuk van een unit 'Mijlpaal Terwijl op 4 januari 1999 het perso neel van Heineken Brouwerijen Overijssel te Rijssen als vanouds aan de slag ging, begon in Barneveld een nieuwe periode. Want vanaf dat moment ging de B. V. Barneveldse Drankenhandel verder onder de vlag van Heineken. Aanvankelijk was het de bedoeling dat het pand grondig zou worden verbouwd. Maar na verloop van tijd bleek dat, gezien de veranderende marktsituatie, een samenvoeging van de twee genoemde gewenst was. Toen in september 2000 Barneveld een officiële unit werd, waren de voorbereidingen voor de nieuwe locatie in Deventer al in gang gezet. Sindsdien is 'Deventer' op de beide vestigingen gaan leven, ledereen was in de gelegenheid om zijn mening over de voorlopige bouwtekeningen te geven. Van die mogelijkheid is veel gebruik gemaakt. Eerste paal De eerste paal ging 14 mei de grond in. Onder grote belangstelling van medewerkers van beide vestigingen, die natuurlijk in de toekomst eikaars directe collega's worden, en andere belangstel lenden, sloegen de uitverkorenen Toon Waalder en ondergetekende zich samen met vier krachti- kracht ging de eerste pool 14 mei de grond ge vrijwilligers, Toon Haarman, Harry Loohuis, Henk van de Pol en Yelle Kapitein (zie onder staande foto), zich met verve door deze klus heen. Vanaf heden wordt er door alle betrokkenen nog intensiever gewerkt aan het realiseren van een perfecte start in 2002. Hiertoe wordt er door de serviceteams alles aan gedaan om de klanten optimaal te begeleiden naar een nieuwe situatie. Wat uit deze feestelijke bijeenkomst sterk naar voren kwam, was het vertrouwen en de wil om van Deventer een pronkstuk van een unit te maken, die zich uitstrekt van Lelystad tot aan de Duitse grens. Jack Blok, Heineken Brouwerijen Barneveld

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 12