M: "art Martens uit 's-Hertogenbosch was woensdag 2 mei aan de beurt om voor het voetlicht te treden. Vijfentwintig dienstjaren, begonnen als heftruckchauffeur bij interntransport en vervolgens chauffeur Binnenland, chauffeur Kelderbier en nu als kelderbiervoorbereider. Mart werd ontvangen door Bernard Naaijkens en Willeke Ebbens en kreeg tijdens de besloten ontvangst bij Heineken Brouwerijen Midden Brabant dé gouden speld uit gereikt door Bernard. Na de koffie en de Bossche bol begaf het gezelschap zich naar de Cambrinus- kelder voor het vervolg van de ontvangst. Ondanks het feit dat Mart te kennen had gegeven geen toespraken te willen, richtte Bernard Naaijkens toch een kort woord tot de jubilaris, zijn vrouw en kinderen. Tijdens de gezellige receptie die hierop volgde werden de contacten met de oud-, alsmede zijn huidige collega's aangehaald. Onder het genot van een goed glas bier en een lekker hapje werd het een geslaagde middag. il van Vugt vierde op 23 mei zijn 25-jarig jubileum in Brouwerij Den Bosch. Tijdens de voorontvangst in de directiekamer werd Wil door Herman Ubbink de gou den Heineken-ster opgespeld. Hierna volgde de receptie in de Cambrinuskelder. Ondanks de erg warme en zonnige dag, die bovendien net voor Hemelvaart viel, was het gezellig druk in de Cambrinuskelder. In een speech van Herman Ubbink werden de jarenlange inzet en veelzijdigheid van Wil geprezen. Hij heeft in zijn 25 jaar bij Heineken vele uitdagingen gekend, die hij nooit uit de weg is gegaan. Wil is al vele jaren intensief betrokken bij de Ondernemingsraad van Den Bosch en de Groeps Ondernemings Raad (GOR) en werd hiervoor ook in de toespraak van Peter Ploegmakers namens deze ondernemingsraden bedankt. Wil's vrouw Truus verraste alle aanwezigen door naar de microfoon te stappen om het woord te nemen. Zij memoreerde enkele bijzondere gebeurtenissen uit de afgelopen 25 jaar en maakte de aanwezigen deelgenoot van enkele karakteristieke eigen schappen van Wil. Zo staat Wil bekend als iemand die niet van de 'stank van barbecues houdt, hetgeen voor de familie de aan leiding was om hem een reukloze barbecue aan te bieden. Na het dankwoord van Wil volgde een gezellige receptie waarbij met collega's en oud-collega's nog vele herinneringen werden opgehaald. rer gelegenheid van het 25-jarig jubileum van Constant van Rhee vond 1 mei zijn receptie plaats. Na het opspelden van de corsages werden Constant en zijn vriend, vergezeld door Gerard van Bergen en Sidney Buijten, ontvangen door de heer Herman Ubbink. Hier hebben zij gezellig tijdens het nuttigen van koffie met gebak oude koeien uit de sloot gehaald. Na het opspelden van de jubileumspeld vertrokken zij ge zamenlijk naar de Cambrinuskelder, waar zij werden opgewacht door vele gasten. Collega's, oud-collega's, vrienden en familie waren aanwezig om Constant te verwelkomen en te feliciteren. Na afloop van het feest in de Cambrinuskelder zijn ze met een flink gezelschap naar het huis van Constant gegaan en werd het feest met hapjes en drankjes nog enige uren voortgezet. Constant en zijn vriend hebben van deze dag genoten en kijken terug op een onvergetelijke dag! Zij maken dan ook van de gelegenheid gebruik om hun dank te betuigen aan Heineken en alle aanwezigen die hebben meegefeest.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 10