Heineken bier van de tap met een mooie schuimkraag. Dit wordt door menig bierkenner gezien als de top om van een goed glas bier te genieten. Geen probleem in het café of op een terras, maar hoe tappen we nu thuis zo'n biertje? Met bijvoorbeeld de Heineken Cooltap of natuurlijk gewoon uit een flesje Heineken. Heineken introduceert in juni de 'Heineken Store'. Store kunnen nu alle vaders optimaal genieten van hun Heineken biertje, met originele Heineken-glazen, viltjes, wandopeners, glazen- doeken, dienbladen en nog veel meer. Met al deze Heineken Store-artikelen wordt het elke dag vaderdag! Na deze introductie zijn artikelen uit de Heineken Store op termijn ook te vinden in andere distributiekanalen. Op de achterkant van elke verpakking staat kort omschreven waarvoor het betreffende artikel bedoeld is en hoe het gebruikt dient te worden. Zo staat er op de glazenverpakkingen een korte instructie over hoe een Heineken-bierglas met de nodige aandacht behandeld dient te worden. Bij de bierafschuimer wordt een handige tip voor een perfecte schuimkraag weggegeven. Het prijsniveau van de originele Heineken-arti- kelen ligt hoger dan voor bijvoorbeeld gewone merkloze glazen. De consument is echter zeer merkbewust en is bereid meer te betalen voor een origineel artikel met een beeldmerk van zijn of haar merk. Dit geldt ook voor Heineken Store-artikelen. Waarom zou je immers Heineken bier uit een merkloos glas drinken als je het ook kunt serveren in een origineel Heineken-glas? Meer dan alleen 'New Business' Met de lancering van de Heineken Store be geeft Heineken zich voor het eerst serieus in de non-food markt. De introductie van Heineken- artikelen richt zich op de markt van glazen en aanverwante bierartikelen. Doordat de artikelen van de Heineken Store door consumenten zeer goed worden gewaardeerd, wordt het Heineken-merk, naast directe verkoopop brengst, aanvullend in kwaliteit geladen. Verwacht wordt dat de biergerelateerde artike len de band tussen de Heineken-drinker en zijn merk verder verstevigt. Indien eenmaal Heineken-glazen in huis, zal er immers voor taan alleen nog maar Heineken bier ingeschon ken of liever nog, getapt, worden! Vanaf juni zijn dus voortaan alle ingrediënten aanwezig om ook thuis van een goed glas Heineken bier te kunnen genieten. Proost! Damian Dabkowski, junior brandmanager Heineken Erik Romijn, account manager Thuisverbruik Alles goed en wel, maar om echt ten volle van Heineken bier te kunnen genieten, is het be langrijk dat je daarbij ook het benodigde ge reedschap hebt. Om alvast maar te beginnen met een Heineken-bierglas, een bierafschuimer en een Heineken-viltje. Tot op heden is het voor de bierliefhebber altijd een speurtocht geweest om juist aan dat ene originele Heineken-glas te komen. Hierin komt echter snel verandering. Vanuit Heineken is immers het initiatief ontwik keld om alle benodigde artikelen voor een goed glas Heineken bier, breed in de markt te zetten. Heineken biergerelateerde artikelen Na ruim een halfjaar van intensieve voorberei dingen, marktonderzoeken en gesprekken met retailpartners is het dan eindelijk zover: in juni wordt de 'Heineken Store' landelijk gelanceerd. De Heineken Store is de overkoepelende naam voor alle aan Heineken bier gerelateerde artike len, die aan consumenten worden verkocht in speciaal hiervoor ontwikkelde verpakkingen. De kwalitatieve uitstraling van alle verpakkingen maakt de artikelen origineel en tevens leuk om als cadeau te geven. De introductie gaat daar om ook gepaard met een speciale vaderdag- (9 actie bij alle Blokker-vestigingen in Nederland. Met de serie unieke artikelen uit de Heineken

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 8