Dagelijks worden we geconfron teerd met allerlei veranderingen om ons heen. Als consument zien we nieuwe producten in een snel tempo eikaar opvolgen! Op vrijwel alle vlakken van de techniek spelen zich vergelijkbare taferelen af. Wat betekent dat ei genlijk als je voor een van onze brouwerijen werkt en je dagelijks bezighoudt met het voldoen aan de vraag naar bier voor onze vele klanten? Al deze veranderingen hebben een directe invloed op het werk in de brouwerij. Bestaande installaties worden op enig moment vervangen of uitgebreid. Nieuwe technieken zorgen vaak voor meer complexiteit en vergen meer kennis en inzicht van de mensen die deze installaties bedienen en onder houden. Onze klanten stellen steeds hogere eisen ten aanzien van onze bierleveranties. Lagere kosten, een hogere betrouw baarheid en natuurlijk ook snellere leveringen. Dit vergt betere en meer geïntegreerde systemen voor het aansturen van alle partijen in de logistieke keten. Hoe gaan wij daarmee dan om en hoe zorgen we ervoor dat wij voorop blijven in deze ontwikkelingen om als brouwerij zo succesvol te blijven als we nu zijn? Een van de belangrijkste aspecten in de brouwerij, is het voortdurend ontwikkelen en opleiden van alle medewer kers. We hebben het dan niet alleen over het leren op spe cifieke werkplekken. Nee, een 'lerende organisatie' ont wikkelt zich op een veel breder terrein. Dagelijks vragen we onszelf af, 'hoe verbeteren we onze systemen, hoe kunnen we effectiever communiceren, hoe passen we de organisa tie en onze manier van werken aan?' Met elkaar bouwen we aan een organisatie die gericht is op continue verbetering en die resultaatgericht werken als leidraad heeft. In de toekomst wordt dit zeker niet minder, maar met de in spanningen van de afgelopen jaren en het implementeren van goede opleidingssystemen en -faciliteiten, hebben we een basis gelegd voor een succesvolle toekomst. Voortdurend zullen we elkaar blijven prikkelen en onder steunen om weer een volgende stap te doen. Leer ervan, geniet ervan! Wilbert Raaijmakers, manager Brouwerij Zoeterwoude Heineker Overeenstemming nieuwe CAO; Amstel Bright naar Nederland Jonge manager in uitdagende functie: interview met Wouter Fijnaut Eerste Purchasing Course groot succes Geachte consumentenservice; Geflitst Heineken Store Vernieuwd HNB focust op klant; HNB driemaal zo groot Bouw nieuwe Siroophal Vrumona gestart Eerste BILoning uitgereikt; Heineken NightLive, zeer geslaagd! Spaar voor 007UP webcam De Momentopname Frans team winnaar Heineken Business Challenge Contract leveranciers golfkarton bekrachtigd Persoonlijk Hei Society; Ideeënbus Davis Cup: Oranje feestgedruis in Brabanthalien Rivella Light, geschonken door de natuur! Sociaal Jaarverslag 2000 is uit; Officiële doopplechtigheid The Pride of Rotterdam Starmaker: powered by Pepsi! Feesten met Heineken Party Band! Recepties; Orangina geeft een rondje Orangina ziet het licht!; Heineken Trophy in Den Bosch; Heineken Oldtimer Zomer Trophy; Colofon

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 2