Speciol guest Martin Krijgsman en een van de zangeressen Angie Aidola Party-muziek Zoals de naam van de band al aangeeft, be staat ons repertoire voornamelijk uit 'party'- muziek. We spelen zowel recente als oudere nummers; van Anastacia en Bon Jovi tot Shocking Blue. Momenteel werken we hard aan de uitbreiding van ons repertoire, zodat we een avondvullend programma kunnen brengen. De Heineken Party Band treedt dit jaar onder meer op tijdens de kerstborrels op A/Wet en WTC. Heineken heeft er naast de Heineken Blues Band nu nog een band bij: de Heineken Party Band! Begin 2001 zijn we als band voor het eerst bijeengekomen in onze oefenruimte op het dak van Heineken Zoeterwoude. Inmiddels hebben we ons eerste optreden achter de rug. Dit optreden, met als special guest Martin Krijgsman op gitaar, vond 20 april plaats tijdens het afsluitingsfeest van de Heineken Business Challenge in Artis te Amsterdam. Heineken Party Band De Heineken Party Band bestaat uit zeven enthousiaste muzikale Heineken-medewerkers; Ton Oostrum basgitaar Customer Service Team Heineken Export Ivo Veraart gitaar Customs Heineken Export Groep Piet Bouws keyboard Arbodienst Haico Krijgsman zang Merchandise Materials Unit Richard Jansz drums/zang Heineken University Angie Aidala zang Corporate Career Development Caroll Veldhuizen zang Corporate HR-Management Zin in een feestje met de Heineken Party Band? Voor vragen en/of boekingen kunt u terecht bij: Ton Oostrum, telefoon: 020-3166 394 (e-mail: a.j.oostrum@heineken.com) of Richard Jansz, telefoon: 06-516 05 392 (e-mail: R.Jansz@heineken.com). WTC WTC Z/Wou ZAA/ou A/Wet A/Wet A/Wet

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 26