IDEEENBUS Cees Voermans nam op vrijdag 27 april afscheid van Heineken. Cees en zijn familie werden thuis opgehaald met de dubbeldekker door zijn team van Ontvangsten H/Bosch. Alvorens in de bus te stappen kregen zij van Cees de zilveren Cambrinus opgespeld vanwege de jarenlange prettige samenwerking. Tijdens de busrit naar de brouwerij werd het glas geheven en bij de voorontvangst werd Cees toegesproken door Herman Ubbink en werd het speldje uitgereikt vanwege zijn 37,5-jarig jubileum op 1 maart. Tevens kreeg hij namens de brouwerij het beeldje De Drinker aangeboden waarna het gezelschap naar de Cambrinuskelder ging. De eerste spreker was Jan Bertrums die namens het team nog wat leuke anekdotes aanhaalde van de afgelopen jaren. De volgende spreker was Hans Voermans, de zoon van Cees, die op deze dag jarig was. Daarna was er een lied (De Gouden Hand) gezon gen door het vaste team en live op cd opgenomen, waarna Cees de Gouden Hand kreeg uitgereikt. Het was een zeer druk bezochte receptie van vele ho- recarelaties, gilden en collega's en er waren drie carnavalsverenigingen die Cees een muzikale serenade brachten, kortom een feest dat men niet snel zal vergeten. •vf y -YTj-iUemijn Wohlgemuth (vijfde van rechts) nam op maandag Y 30 januari afscheid van Heineken. in het bijzijn van een Yr groep collega's en bekenden schetste Jan Pieter van Kempen, hoofd Personeel Organisatie Brouwerij Zoeterwoude, in vo gelvlucht de werkzame periode van Wil van 26 jaar in de functie van soci aal contacten werkster. Gememoreerd werden de begeleiding die zij aan veel Heineken-collega's gaf bij de verhui zing van de brouwerij van Amsterdam naar Zoeterwoude en de begeleiding van medewerkers met problemen op het persoonlijke vlak. Willemijn zelf bedankte iedereen voor zijn of haar komst en voor de fijne samenwerking. Zij liet enkele anekdotes en de hoe veelheid 'hoofden P&O' de revue pas seren. Tijdens het gezellig samenzijn kwamen zelfs de voetjes nog van de vloer. Commercie Aanmoedigen Belonen Aanmoedigen M. van Ipenburg (HB Amsterdam) 100,- Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbuscommissie. Belonen L. Dijkstra (HB Groningen) 100,- T. de Jong (HBTT) 100,- P. van Look (HBTT) 100,- P. Dieltjes (HB Brabant) 100,- P. de Voogt (HBTT) 100,- A. van de Heyde (HB Evenementen) 100,- L. Custers (HB Helmond) 100,- A. Quaijtaal (HBTT) 100,- J. van Genugten (HBTT) (2 maal) 100,- A. Houwer (HB Groningen) 100,- M. Stokman (HBTT) 100,- D. Dupont (HBTT) 100,- J. Dekker (HB Rijssen) 100,- E. Boers (HBTT) 100,- H. van Rheen (HB Horeca Advies) 100,- W. Haddering (HB Groningen) 100,- Mw. C.M. Bode (HB Brabant) 100,- P. van Look (HBTT) 100,-

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 21