a een dienstverband van dertig jaar is op 3 april het af scheid van Tom Heijbroek gevierd in De Hooiberg te Zoeterwoude. Na zijn indiensttreding bij Heineken in 1970, werd Tom al spoedig uitgezonden als chef Production in Kaduna te Afrika. In de loop der jaren heeft hij managementfuncties in het bui tenland bekleed in Afrika, Singapore en Papua Nieuw Guinea, in zijn laatste functie was Tom werkzaam als technical director bij Guinness Anchor Berhad in Maleisië. Op informele wijze werd het afscheid van Tom en Marlies Heijbroek gevierd. Tom, Marlies en hun kinderen wer den tijdens de receptie toegesproken door de heren Maarten Rijkens en Albert Ninck Blok. Tom werd geprezen om zijn grote inzet en loya liteit en kwam naar voren als een enthousiaste en humoristische per soonlijkheid. Oud-collega's Mike Visser, Hans Taal en Thijs Dietvorst, gekleed in een tropenuitrusting, presenteerden op humoristische wij ze lang vergeten foto's van de familie Heijbroek tijdens hun verblijf in het buitenland. Daarna was er nog ruimschoots gelegenheid om ge zellig verder te borrelen en herinneringen op te halen. w 1 en bijzondere receptie vond op 12 april plaats in De J—y Hooiberg. Collega's hadden er alles aan gedaan om het j afscheid van Wil Bastiaan tot een groot feest te ma ken. Op creatieve wijze kwamen vele aspecten van zijn loop baan aan de orde. Van het thuis afhalen met een Amerikaanse truck, de kelderbierwagen die 'stond te lossen' voor de entree van het ontvangstgebouw tot en met een film die werd aange boden namens DCS, waarin collega's en externe relaties erva ringen met Wil uit de doeken deden. In een speech gaf DCS manager Koos Tromp weer hoe de organisatie de bijdrage van deze 'logistieke goeroe' heeft gewaardeerd, waarvoor hij hem hartelijk dank zegde. Namens Inkoop reikte Alexander Arsath Ro'is, in navolging van de dit jaar ingestelde 'Wil Bastiaan Trofee' voor de best presterende inkoper, de speciaal vervaar digde 'Joan Bastiaan Trofee uit', om Joan hartelijk dank te zeg gen voor de jarenlange support. Wil sloot op speciale wijze het officiële gedeelte af, door het performen van het lied: "Oh, Oh, Den Haag....", wat een uitstekende start was van een feestelij ke receptie. voor velen de wedstrijddatum tijdens het paasweekend niet zo uitkwam, trad er toch een nagenoeg compleet Heineken-rugby w„,,, aan voor een -tot op heden unieke(l)- ontmoeting met de ABN Amro Bank. Omstreeks 13.00 uur werd er afgetrapt voor een vriendschappelijk potje rugby. Al een paar jaar proberen enkele Zoeterwoudse medewerkers een volledig Heineken-team op te zetten en dit jaar is het in ieder geval tot een ontmoeting gekomen. Gezien het succes van deze eerste ontmoeting is het Heineken-team van plan om een paar keer per jaar een vriendschappelijke wedstrijd te gaan spelen tegen andere bedrijven. Om dat voor elkaar te krijgen, is het wel van belang dat er een aantal spelers bij komt. Gezien het niveau is het niet nood zakelijk dat deze heren rugby-ervaring hebben. Voor meer informatie kunt u al tijd bellen met Niels Ansinger (Z/Wou 6198).

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 20