TT 7"ijfentwintig medewerkers I van Heineken Brouwerijen Amsterdam gingen op 31 maart naar Den Oever om weer eens een dagje uit te waaien op de Wadden. Om 07.00 uur vertrok de groep met een touringcar naar Den Oever om aan te monsteren op de Albatros, een prachtige boot met alle visfaciliteiten aan boord. De weersverwachting was redelijk met een aanhoudende stevige bries, waardoor je toch extra warme kleding moest aantrekken. Dat mocht de pret niet drukken en na anderhalf uur varen werden de hengels uitgegooid en kon de wedstrijd beginnen. Niet iedereen was gemotiveerd genoeg aan het vissen en al gauw vormden er zich groepjes beneden in het kombuis om een kaartje te leggen of te filosoferen over de zin van het leven. Echter, de fanatieke vissers probeerden, ieder op hun eigen manier en tactiek, de nodige vissen boven water te halen. De vangst was bedroevend en naar mate de dag verstreek, kregen steeds meer deelnemers de neiging om andere activiteiten te ontplooien. Aan het eind van de dag werden, in het zicht van de haven, toch nog een aantal mooie prijzen uitgereikt aan hen die nog kans hadden gezien een aantal scharren en schollen aan de haak te slaan. Al met al een zeer ge slaagde dag om elkaar eens in een andere omgeving te ontmoe ten. In het najaar gaan zij het nog eens proberen en hopen dan toch wel op een betere vangst. asketballegende Rik Smits was heel even in Nederland, maar nam toch even de tijd om op de foto te gaan met drie dolgelukkige winnaars van de indi viduele opdrachten tijdens de Dr Pepper Hoops: het grote basketbalevent dat Dr Pepper eind vorig jaar organiseerde. Deze zomer zal Dr Pepper nog verder haar band met basketbal verstevigen: op maar liefst vijftig pleintjes in de grote ste den zullen professionele basketbalspelers een bliksembezoek brengen en de jeugd aldaar clinics geven. En uiteraard een koele Dr Pepper drinken na afloop. roon Rijnbeek maakt per 1 augustus gebruik van de ROWOR. Ter gelegenheid van dit afscheid was er op vrijdag 20 april een afscheidsreceptie. Hij werd deze middag toegesproken door Luuk van Doornik en Rinus Hoogwerf. Zij lieten de loopbaan van Toon de revue passeren en natuurlijk kon de persoon Toon niet worden overgeslagen. Typerend voor zijn karakter is dat Toon iemand is, die altijd klaar staat voor een ander en het liefst wordt omringd door zijn familie. De sfeer van dit afscheid stond ook in dit teken: een familiaire uitstraling! Gezelligheid en aandacht bleken nog eens uit de reacties van (oud-)medewerkers, die dit afscheid niet wilden missen. Wij wensen Toon en zijn familie het allerbeste toe in goede gezondheid.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 19