PERSOONLIJK Geboorten Huwelijk Buitenland Overleden In memoriam Uit dienst Bedankt! 18 Zoeterwoude Annabel Geertje Josée, dochter van mw. E.M.A. Bontje (Inkoop Heineken Nederland) Ella, dochter van mw. A. Kievits (Information Services Account DCS) Bas, zoon van mw. C.M. Boelhouwers-Siera (Team Crediteuren/Voorraden) Patrycja, dochter van dhr. C.J.M. Bos (Afvaldepot) Schiphol Maxim, zoon van dhr. H.P. Valk (Export Traffic Department) Carlos Nicolaas Sebastiaan, zoon van dhr. S.N.M. Vugs (Duty Free) Wijlre Brian, zoon van dhr. H.J. Daniels (Verpakken) La Réunion Teun Benjamin, zoon van dhr. R. van Benthem (St. Denis) Zoeterwoude Dhr. E.A. van den Berg (Fac. Dienst/ Werkplekservice) met mw. M.R. Spierings Horeca Mw. M. Gout (Verkooptelefonie H.B. Noord- Holland) met dhr. G.R. Briet Den Bosch Dhr. P.C.W. van Avendonk (C-Team Colonne 17) met mw. S.RA. de Kort Brazilië De heer G.J. Meijer is sinds 1 mei terugge keerd vanuit Brazilië waar hij werkzaam is ge weest als regional manager Sao Paulo bij Heineken Do Brasil Comm. Ltda. Nieuw Zeeland De heer R. Lucassen, momenteel technical manager bij Grande Brasserie de Nouvelle Caledonië in Noumea te Nieuw Caledonië, is per 1 juli 2001 benoemd tot brewery manager bij D.B. Breweries Waitemata Brewery in Nieuw Zeeland. Nieuw Caledonië Met ingang van 1 juli 2001 is de heer H. van Klompenburg, momenteel subunit manager DCS in 's-Hertogenbosch benoemd tot techni cal manager bij Grande Brasserie de Nouvelle Caledonië in Noumea te Nieuw Caledonië. Op 29 maart 2001 is de heer L. van der Velden (65 jaar) overleden. De heerVan der Velden is 1 augustus 1960 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is 1 december 2000 met pensioen gegaan. Op 11 april 2001 is de heer H.P. Boudier (79 jaar) overleden. De heer Boudier is 15 september 1958 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij. Hij is 1 augustus 1986 met pensioen gegaan. Op 16 april 2001 is mevrouw P.M. Baelemans- Lips (68 jaar) overleden. Mevrouw Baelemans is 31 maart 1971 in dienst getreden bij de Drankengroothandel Breda. Zij is 1 juli 1997 met pensioen gegaan. Op 20 april 2001 is de heer S.J. Hoeneveid (80 jaar) overleden. De heer Hoeneveid is 14 mei 1956 in dienst getreden in Rotterdam. Hij is op 1 juni 1985 met pensioen gegaan. Op 26 april 2001 is de heer H.J.H. Zanders (80 jaar) overleden. De heer Zanders is 1 juni 1965 in dienst getreden bij Amstel. Hij is 1 mei 1986 met pensioen gegaan. Op 28 april 2001 is de heer H. Anthonisse (82 jaar) overleden. De heer Anthonisse is 6 april 1936 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is 1 januari 1984 met pensioen gegaan. Op 29 april 2001 is de heer W. Grethe (70 jaar) overleden. De heer Grethe is 15 augus tus 1968 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is 1 juni 1993 met pensioen gegaan. Op 2 mei 2001 is de heer J. Moes (80 jaar) overleden. De heer Moes is 11 juni 1954 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is 1 februari 1986 met pensioen gegaan. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Leo de Poorter. Leo overleed op 22 april 2001 op 57-jarige leeftijd. Leo was 28 jaar werkzaam binnen de afdeling Verpakken en Centraal Magazijn/Inkoop. We kenden Leo als een collega met een hart van goud, die altijd voor iedereen klaarstond. Wij zullen zijn betrokkenheid missen. Wij wensen zijn vrouw Lilian en zijn dochters Jolanda, Anita en Carolien veel sterkte met dit grote verlies. Alle medewerkers Heineken 's-Hertogenbosch Na een dienstverband van drie jaar of meer Horeca Mw. A.E.M. van Gelder-Rikken (Administratie H.B. Nijmegen) Dhr. RA. Goedvolk (Verkoop H.B. Holland-Zuid) Katwijk Dhr. H. Kuijt (Operations) Dhr. A. Witte (Operations) Zoeterwoude Dhr. M.M. de Vreede (HTS, Support) Dhr. R.J.J. Fouchier (EVM Algemeen) Dhr. M.G. Broekhuizen (Overhead Control) Den Bosch Dhr. P.J.L. Stams (C-Team Colonne 8 Bulkglasdepall.) 12 april 2001 De dag van mijn afscheidsreceptie in De Hooiberg te Zoeterwoude. De dag van het zeer speciale transportmiddel tus sen ons huis en De Hooiberg. De dag van de enorme opkomst vanuit het gehe le land. De dag dat een receptie is uitgemond in een fan tastisch feest. De dag van een feest met veel mooie woorden, muziek en versnaperingen. De dag dat ik vele mooie cadeaus in ontvangst heb mogen nemen. De dag dat mijn Heineken-leven ludiek is uitge beeld op video. De dag dat we voldaan 's avonds thuis zijn afge leverd. Een dag welke nogmaals onderstreept dat Heineken een fantastisch bedrijf is. Een dag die wij als geweldig hebben ervaren en nog zeer lang bij zal blijven. Een dag waan/oor wij onze dank uitspreken aan allen die daartoe hebben bijgedragen. Een dag waarop een nieuw leven is geboren met vele nieuwe plannen. Wat een feest, wat een receptie, wat een dag. W/7 en Joan Bastiaan Een dag om in te lijsten, zo omschrijf ik mijn laat ste dag bij Heineken. Hierbij wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen iedereen bedanken voor de afscheidsmiddag. Toon Rijnbeek Namens mijn familie en speciaal mijn echtgenote Marlies wil ik graag alle betrokkenen hierbij be danken voor de gezellige afscheidsreceptie en ca deaus die mij zijn aangeboden in verband met mijn pensioen. Het aansluitende diner in klein ge zelschap met vele oude tropenvrienden was onver getelijk, dankzij de vele anekdotes die met volle aandacht werden aangehoord. Tevens wil ik graag ons bedrijf Heineken bedanken voor de zeer professionele bijstand die we hebben ontvangen bij terugkomst in Nederland na dertig jaar buitenland. Tom Heijbroek Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen: Bep en Arie de Boer (50-jarig huwelijk) Thijs en Joke Kolen uit Vlijmen (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw F.J. Ypenburg uit Zaandam (55-jarig huwelijk) De gegevens voor de rubriek Persoonlijk worden aangeleverd door de desbetreffende P&O-diensten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te melden? Meld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 18