Het wordt een verhitte zomer bij Vrumona. Niet alleen hopen we op een ontzettend goede en warme zomer, ook heerst er grote bedrijvigheid rond het bouwen van de nieuwe Siroophal. De eerste paal voor deze nieuwe hal werd 7 maart geslagen. Dit was de officiële aftrap. Hieraan gingen maanden van voorbereiding vooraf. Van proceskeuze (hoe gaan we de limo nade maken?), tot leverancierskeuze (wie gaan de 'potten, pannen en automatisering' voor ons neerzetten?), van bouwvergunning tot inrichting van de ruimtes. Dit alles vraagt veel tijd van de medewerkers die ermee bezig zijn (technolo gen, engineers, medewerkers uit de Siroophal), en die dit veelal naast of tijdens hun gewone werk moeten doen. Maar al die inspanning is niet voor niets! Aan het eind van het jaar staat de nieuwe Siroophal er echt en wordt hij in ge bruik gendmen. Bij het slaan van de eerste paal haalde Philip de Ridder dit ook aan: "Het bouwen van een Siroophal is niet iets wat je dagelijks doet, het is een zeer kostbaar project en het moet daarom met alle zorgvuldigheid worden uitgevoerd. We zijn er nog lang niet met het slaan van de eerste paal. Ik wens alle interne en externe partijen een hele goede samenwerking toe." En daarbij kan ik me alleen maar aansluiten! Marieke Pouw, manager Siroophal <i' Detailinrichting Tot die tijd staat er nog heel wat te gebeuren. Het ge bouw moet worden neergezet, de inrichting moet worden geregeld (zoals tegelvloeren neerleggen) en tanks en apparatuur moeten worden geïnstalleerd. In de tussentijd wordt er nog volop gediscussieerd over detailinrichting en moeten de opleidingen nog plaats vinden. Eind oktober is het dan zover; dan wordt de eerste lijn vanuit de nieuwe Siroophal beleverd!

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 11