25-jarig jubileum C. van Rhee, receptie 1 mei Constant van Rhee, werkzaam bij Heineken Brouwerij Den Bosch, was 1 april 25 jaar in dienst bij Heineken. Constant begon destijds bij de afdeling Verpakken van Colonne 7, waarna hij acht jaar bij Colonne 10 werkte als etiket teerder. Van hieruit heeft Constant de overstap gemaakt naar de kwaliteitscontrole Verpakken, waar hij tien jaar als kwaliteitscontroleur heeft gefunctioneerd. Na afron ding van het Mensen Maken Heineken-beleid is Constant in de flexpool komen te werken. Zijn receptie is dinsdag 1 mei van 15-30 uur tot 19.00 uur in de Cambrinus kelder te Den Bosch. U bent van harte uitgenodigd om hem te komen feliciteren. 25-jarig jubileum M.G. Martens, receptie 2 mei Mart Martens is 29 maart 1976 in dienst getreden in de functie van heftruckchauffeur bij Intern Transport (nu DCS). Na ongeveer drie jaar werd Mart chauffeur Binnenland, het zogenoemde provincievervoer. Hieraan kwam om streeks 1982 een einde, doordat het huidige kelderbier zich aandiende en de krattenwagen werd verruild voor een tankwagen. Na een aantal jaren door heel Nederland te hebben gereden, deed zich voor Mart de gelegenheid voor om binnen de afdeling Kelderbiertransport in 1992 kelderbiervoorbereider te worden. Dit in drieploegen dienst, wat iets rustiger maar wel afwisselender werk bete kende. Mart nodigt iedereen uit voor zijn receptie op 2 mei om 15.30 uur in de Cambritiuskelder van Heineken Brouwerijen 's-Hertogenbosch. Hij hoopt vooral (oud-) collega's te mogen verwelkomen, om samen dit 25-jarig jubileum te kunnen vieren. 37,5-jarig jubileum H.R. Elema, receptie 3 mei Herman Elema is 4 mei 37,5 jaar in dienst bij Heineken. Herman trad destijds als chauffeur in dienst bij de Heineken bierhandel en Luit's Limonadefabriek te Groningen. Dit werd later Drankenhandel Groningen en Herman kreeg vervolgens de functie magazijnmedewerker wijn en gedestilleerd. Op dit moment is Herman werkzaam bij de Verkooptelefonie bij Heineken Brouwerijen Groningen. Naast deze functies heeft Herman achttien jaar in de Ondernemingsraad gezeten. Ook heeft hij zijn echtgenote bij Heineken leren kennen. Zijn receptie wordt gehouden op donderdag 3 mei in café De Lanteern, Middenstraat 2 te Noordlaren. U betit allen vanaf 16.30 uur van harte welkom om Herman te feliciteren. 25-jarig jubileum P.G.A.M. Koedooder, receptie 17 mei Peter Koedooder is 17 mei pre cies 25 jaar in dienst bij Heineken. Hij begon zijn loop baan als chauffeur Binnenland bij de Amstel Brouwerij. Na vijf jaar verhuisde hij naar Stadsvervoer Amsterdam. Daar heeft Peter tot drie jaar geleden met veel plezier gewerkt, totdat het werk werd uitbesteed. Jammer, vindt Peter, want vooral het hebben van een eigen wijk en contact met zijn eigen klanten mist hij erg. Op dit moment is Peter werkzaam als magazijn medewerker bij Tijdelijke Uitleen te Sloterdijk, waar hij het complete programma van uitleen afdraait. Naast het aannemen van orders, heeft Peter vooral veel plezier in de reparaties. Voor nieuwe uitdagingen zegt Peter in de toe komst altijd open te staan. Hij hoopt dat zijn oud-colle ga's aanwezig zijn op zijn receptie, die 17 mei plaatsvindt vanaf 16.30 uur bij HB Amsterdam, Scharenburg 5. Afscheid H. Kievits, receptie 21 mei Op 21 mei neemt Harrie, na er ruim 30 jaar werkzaam te zijn geweest, afscheid van Heineken. Dit omdat hij gebruikmaakt van de ROWOR-regeling. In 1971 heeft Harrie een jaar aan de spoelmachine gestaan, waar na een jaar aan de vuiler van Colonne 6 volgde. Vervolgens werd Harrie gevraagd de wisseldelen te gaan verzorgen, wat hij 25 jaar met veel plezier heeft gedaan. De laatste twee jaar heeft Harrie tapstangen gerepareerd. De receptie vindt 21 mei om 15.30 uur plaats in de Cambrinuskelder te Den Bosch. U bent allen van harte uitgenodigd om Harrie de hand te komen schudden. Afscheid B. Ligtenberg, receptie 21 mei Na ruim dertig jaar neemt Bert Ligtenberg afscheid van Heineken. Hij maakt gebruik van de ROWOR-regeling. Bert is in 1970 begonnen bij de af deling Verpakken Colonne 5 Bliklijn, vervolgens werkte hij ruim vijftien jaar als aflosser op Colonne 8. Daarna heeft hij verschillende functies gehad binnen de afdeling Verpakken, onder meer bij de controlekamer. De laatste tweeënhalf jaar was Bert werkzaam in dagdienst Tapstangenreparatie. Zijn afscheidsreceptie viert hij sa men met zijn collega Harrie Kievits op 21 mei vanaf 15.30 uur in de Cambrinuskelder te Den Bosch. U bent van harte welkom. 25-jarig jubileum W. van Vugt, receptie 23 mei "25 jaar bij Heineken. Tjee wat een tijd alweer. Toen ik er vorig jaar over nadacht, leek het allemaal nog zo ver weg. Allereerst speelde ik met de ge dachte om gebruik te maken van een alternatieve regeling. Geen receptie dus. Uiteraard heb ik dit ook thuis besproken. Al snel kwamen we tot het besef dat je niet alléén 25 jaar voor een bedrijf werkt. Hiervoor heb je je gezin, en niet in de laatste plaats je collega's nodig. Met z'n allen een feestje bouwen, is dan wel het minste wat je kunt doen en dit past uitste kend binnen mijn Bourgondische levensopvatting. Nu is het dan zover. Terugkijkend kan ik zeggen dat het werken bij Heineken voor mij nooit een straf is geweest. Niet toen ik als monteur in de werkplaats liep en zeker niet in de tijd dat ik me meer met de medezeggenschap ben gaan be moeien. Natuurlijk ging niet alles van een leien dakje, maar bij wie is dat wel het geval? Dat houdt het leven ook het Heineken-leven) juist spannend. Ik vind dat ik werk voor een goede organisatie en ik heb er alle vertrou wen in dat dit ook in de toekomst zo zal blijven. Samen met mijn vrouw en kinderen kijk ik uit naar de receptie op 23 mei om 15.30 uur in de Cambrinuskelder te Den Bosch. Ik hoop al mijn collega's de hand te mogen schud den en samen met hen een glas te heffen op nog vele goe de jaren", aldus Wil. 25-jarig jubileum A. Brandt-Van der Heyden, receptie 31 mei Tonny Brandt viert 31 mei aanstaande haar 25-jarig dienstjubileum. Tonny kwam in 1976 in dienst als ser veerster op uitzendbasis op de Amstel Brouwerij, waar haar vader ook werkte. Na een aantal weken bleek dat zij hier vast kon blijven en pendelde zij op en neer tussen de Amstel Brouwerij en de dependance op de Boerhaave- straat. Op de Boerhaavestraat was op een gegeven moment behoefte aan ondersteuning op administratief gebied en Tonny vond het leuk om daar af en toe een handje te helpen. Toen er een plekje vrijkwam, ging Tonny hier werken. Zij werkte daar onder meer op de Kasafdeling, waar zij zich bezighield met boekingen en kasbetalingen. Naast haar activiteiten voor de kas werd Tonny op 3 juni 1988 lid van de OR, waar zij inmid dels voorzitster van is. Daarnaast is zij de vertrouwens persoon voor Corporate Office. Tonny staat bekend als een hele sociale en gezellige collega met een echt Heineken- hart. Tonny viert haar jubileumreceptie 31 mei aan staande om 16.30 uur op de Molenzolder in het ver bouwde pand aan de Stadhouderskade te Amsterdam. 25-jarig jubileum J.W.F. Snijder, receptie 8 juni Jacky Snijder, werkzaam bij de afdeling Verpakken in Den Bosch, is 26 april 25 jaar in dienst. Hij begon zijn loopbaan als bedieningsman van de in- pakker aan Colonne 6, bij de afdeling Verpakken. Hier heeft Jacky de daaropvolgende 25 jaar doorgebracht. In 1980 werd hij benoemd als fustoperator aan de 'Sankey'-fustenlijn, waarna hij vanaf 1985 werd teruggeplaatst naar Colonne 6/7. Vanaf sep tember 1996 is Jacky benoemd als A-operator op Cluster Export, waar hij met verve de functie van operator in de Exportloods vervuld. Hier bedient hij samen met zijn col lega zeven stuks stapelaars en de daarbijbehorende krimp- ovens. Iedereen die Jacky wil feliciteren met zijn 25-jarig jubileum, kan dit doen op vrijdag 8 juni vanaf 15-30 uur in de Cambrinuskelder te Den Bosch.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 24