Ta 38 jaar nam Theo de Vries afscheid van i \l Heineken en daarmee ook van zijn collega's. JL V Vrijdag 2 maart, de dag van Theo's af scheidsreceptie, is voor hem een prachtige herinnering geworden. Tijdens de receptie ontving Theo een mooi fotoboek, waarin veel collega's een persoonlijk woord hadden geschreven. Dit werd zeer gewaardeerd door Theo. Veel (oud-)collega's hebben de moeite genomen Theo de hand te komen schudden, zelfs de collega's van het eerste uur uit Amsterdam waren aanwezig. Dit alles maakte dat deze dag onvergetelijk werd voor Theo en zijn vrouw. ^^e eerste dag van de lente verliep voor Gisela ivan Gijn (in kar) uit Vlaardingen wel heel jL—zonnig. Zij was degene die uit de vele duizen den inzendingen op de Rivella-prijsvraag: 'win een over wintering in je koelkast' verkozen werd tot winnares. Haar originele versie van de Beachboy's hit 'Kokomo' met onvervalst Vlaardings accent, was genoeg om met de hoofdprijs -een reis naar Kokomo Beach op de Bahama's- naar huis te gaan. Tijdens de gezellige prijs uitreiking bij de Bas van der Heijden in Vlaardingen bleek nog eens hoeveel zin Gisela erin had om samen met haar beste vriendin (links) een weekje te zonnen en te duiken op dit tropisch eiland. De prijs werd hen aan geboden door Rodger Schoester, Nationale Promotie coördinator Vrumona (rechts). Op 26 januari 1976 trad Gea Verhoeven in dienst van Heineken als assistente op de afdeling Technische Opleidingen in Zoeterwoude. Na vijfjaar maakte ze de over stap naar Juridische Zaken. In 1982 werd Gea benoemd tot telefo niste/receptioniste in horecagebied Den Haag. Tijdens haar receptie op 22 maart, ter ere van haar 25-jarig jubileum, werd duidelijk dat haar 'prettige telefoonstem' op collega's en afnemers indruk heeft gemaakt. Er waren dan ook een flink aantal ondernemers, collega's en (oud-)collega's aanwezig om haar te feliciteren. Het werd een ge zellige receptie in het prachtige Paviljoen AA-Zicht te Zoetermeer, waar Gea, na een toespraak van de regionaal unitmanager Remmert Keizer, zelfs is toegezongen door haar collega André van de Bosch. I e algemene jaarvergadering voor I de leden van de VVGH (Vere- JLS niging Van Gepensioneerden bij Heineken) vond 8 maart plaats in Den Bosch. Voorzitter Dick van Leeuwenburg noemde het H.O.C. voor een dag geksche rend het 'Heineken Ouderen Centrum'. De heer Jungman, werkzaam bij Hewyett Heines en Koelman, hield een lezing over pensioenen en solidariteit. Na de lunch vond de jaarlijkse ledenvergadering plaats, waarop de dag werd besloten met een hap je en een drankje.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 21