T iet Crutzen heeft zaterdagavond 10 maart onder grote belangstelling van familie, vrien- JL den en collega's zijn 25-jarig dienst- jubileum gevierd. Allereerst werd Piet samen met zijn familie in de zogenaamde voorontvangst in het zonnetje gezet door de regiodirecteur en logistiek manager van de unit Heerlen. Tijdens dit etentje werd Piet ook voorzien van de Heineken-speld. Daarna kon vanaf 20.00 uur het feest beginnen. Uiteraard waren collega's in groten getale aanwezig om dit heugelijke feit te vieren. Ook de familie en vrienden lieten Piet niet in de steek en met een toe passelijke 'alfabet' toespraak werd Piet ook door zijn familie geëerd. Het spreekt voor zich dat daarna het feest in alle hevigheid losbarstte en tot in de kleine uurtjes duurde. Al met al een grootst feest voor een grootst jubileum. rwee weken voor de afscheidsreceptie van Hans Uhl, debiteuren infor mant bij Heineken Brouwerijen Limburg, werd hij opgehaald door zijn collega's van de afdeling Administratie en de regionaal unit controller. Hij werd meegenomen richting Maastricht waar hij met zijn collega's een Italiaanse kookclinic heeft gevolgd. De heerlijkste gerechten werden tevoor schijn getoverd waar Hans en zijn collega's zich tegoed aan hebben gedaan. Tijdens het eten werd Hans nogmaals aangenaam verrast door zijn collega's, want iedereen had een persoonlijk cadeau gekocht dat met de nodige toelich ting werd overhandigd. Het werd een zeer gezellige avond! Op donderdag 1 maart vond zijn afscheidsreceptie plaats bij Heineken Brouwerijen Limburg. Hans heeft veertig échte Heineken-dienstjaren, hetgeen toch wel bijzonder is binnen de Heineken-organisatie. Voorafgaand aan de afscheidsborrel ontving Hans uit handen van de heer Korthals Altes 'Pieter Pils' met bijbehorende oor konde. Aangezien Hans tijdens deze jaren diverse functies in diverse regio's binnen Nederland heeft bekleed, waren uit allerlei windrichtingen collega's en oud-collega's naar het afscheidsfeestje van Hans gekomen. Jean Dorren, regionaal unit controller, heeft in zijn speech de werkelijk zeer gevarieerde loopbaan van Hans, als mede alle 'Hansiaanse' uitspraken onder de loep genomen, hetgeen resul teerde in de nodige lach salvo's. Uit handen van de unit controller ontving Hans een collage van de mooiste momenten tij dens de Italiaanse kook clinic en een dinerbon voor twee. 7an Kiesebrink nam 16 maart afscheid van Heineken om van de VUT te gaan genieten. Nadat Jan en zijn vrouw samen thuis werden opgehaald, zijn ze in Den Bosch ontvangen door Duncan Mooser. Na het opspelden van de corsages werden ze naar boven geleid voor een ontvangst bij Herman Ubbink en Wiggert Deelen. Na een toespraak en dankwoord, onder het genot van een bakje koffie met gebak, overhandigde Wiggert Deelen twee Heineken-stickers voor op de auto, zodat die andere eraf kon, zo kreeg Jan te horen. Na ontvangst van bloemen en een attentie vanuit Zoeterwoude begaf het gezelschap zich naar het H.O.C. voor de receptie. In het H.O.C. aangekomen werd Jan toege sproken door Duncan Mooser, die in zijn toespraak nog en kele leuke dingen uit vervlogen tijden naar voren haalde. Ook werd Jan bedankt voor zijn inzet bij het overdragen van de kwaliteitstaken aan de lijn. De receptie met collega's die massaal aanwezig waren, was leuk en gezellig. Jan ontving ook nog veel bloemen en een gesloten enveloppe. Al met al een dag die Jan nog lang in gedachte zal blijven.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 20