Bedankt! Het was een dag, die je normaal alleen in films ziet. Het was een dag, die werd bezongen met het Amsterdams lied. Het was een dag vol met verrassingen, die je nooit meer beleven zal. Het was een dag waarop toch alles mocht, Ho, Ho, Ho. Het was een dag waarop alles kon. Ja beste mensen, als ik aan mijn afscheidsfeest denk, dan komt het lied van Guus Meeuwis, steeds in mijn gedachten. Ik kan de woorden niet anders vinden, om aan te geven hoe mijn vrouw en ik deze dag hebben beleefd. Tot in de puntjes geregeld en verzorgd en wat te denken van het uitkomen van mijn hartenwens de Heineken Bluesband, aangebo den door het management van DCS, dank daarvoor. En niet te vergeten de Amsterdamse zanger aange boden door diverse ondernemingsraden en de Cen trale Ondernemingsraad, ook grote dank hiervoor. Ook noemenswaardig is het cadeau van de mede werkers en leidinggevenden van zowel DCS Binnenland als DCS Export. We zullen nog genieten van deze vakantie, dank jullie allen. Natuurlijk wil ik ook dank uitspreken naar al die mensen die het geheel zo'n groot aanzien hebben gegeven, zoals de haag bij binnenkomst waar mijn vrouw en ik onderdoor moesten. Het was allemaal verrassend wij hebben dit alles heel emotioneel ervaren, zodat het ons nog lang zal heugen. Je moet er maar opkomen om alles op deze manier te doen! Hulde aan iedereen. Verder willen mijn vrouw en ik alle aanwezigen be danken voor hun komst, de vele cadeaus en de vele bloemen, hieruit spreekt heel veel waardering. Hiermee willen wij iedereen bedanken voor de bij dragen in de vorm van bloemen, geschenken of aanwezigheid op de afscheidsreceptie. Als afsluiting van een boeiende periode bij Heineken hebben we een grandioze dag gehad die nog lang in ons geheugen zal blijven voortbestaan. Jan en Francien Kiesebrink Mede namens onze kinderen willen wij u hartelijk bedanken voor een waardig afscheidsfeest. Met dank voor uw aanwezigheid of schriftelijke reactie, welgemeende wensen, bloemen, cadeaus en prachtige fotoreportage. Dit alles heeft ertoe bijge dragen dat het voor ons een onvergetelijke dag is geworden. Alfred en Nel Nijhof 25 jaar Brand Wat is sjunner es sjpass te make,en giddere daag u bietje laage. 15 Februaar waor zoee inge daag, ALLEMAOL BE DANKT. Fam P. Bessem Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen: De heer en mevrouw Van Leeuwen uit Leidschendam (50-jarig huwelijk) Het OTF-team (Brouwen) in Den Bosch, heeft een beloning gekregen van 15.000,- voor een idee. Dit idee betrof het reinigen van koolzuurwaskaarsen, die zich in de helderbiertanks bevinden. Omdat het steeds moeilijker werd de waskaarsen te reinigen in het reinigingsprogramma van de helderbier- tanken werd hiervoor een oplossing gezocht. De teamleden zijn hierover gaan nadenken en uit eigen onderzoek bleek dat door reiniging in een ultrasonoorbad, circa driekwart van de 'dichte' kaarsen weer kon worden gebruikt. Het team kwam toen op het idee om de kaarsen tegenstroom te reinigen. Dit bleek de juiste oplossing te zijn voor het probleem. Omdat dit idee een besparing oplevert van ruim 127.000,-, kwam de beloning uit op het maxi mum van 15.000,-. De teamleden: Harrie Willems, Piet de Munck, John v.d. Besselaar, Wim Erkeland, Leo Guit, Piet Tiessens, Jan Clement, Wout Zaunbrecher, Henk de Groot, W.A. Geurtsen, H.A.J.M. v.d. Meijdenberg en RH. Hezemans. Uit dienst M.A.L.M. Kwaks, Jack Peeters en Giovanni Polo. Annie en Frans Dupuis Mijn afscheid op 2 maart 2001 is voor mij een prachtige herinnering. Het fotoboek, waarin veel collega's voor mij een persoonlijk woord hadden geschreven, waardeer ik zeer. Veel (oud-)collega's hebben de moeite genomen om mij de hand te komen schudden. Zelfs de colle ga's van het eerste uur uit Amsterdam waren gekomen. Hartelijk dank aan allen die deze dag voor mij en mijn vrouw onvergetelijk hebben gemaakt. Theo de Vries Den Bosch Aanmoedigen Belonen J. van Haren/J.F.A. Sweebroek 8.875,- H. van 't Zand 100,- J.F.J.M. Mulders, G. van der Velden, P.H.J. Rooijakkers 150,- L.F.A. van der Lee 150,- B. Damen 1.500,- Th. M. de Boer 100,- B.G.J.P.M. Halewijn 13.500,- Langs deze weg wil ik iedereen die op 1 maart 2001 mijn afscheid en 40-jarig jubileum voor mij en mijn vrouw tot zo'n speciale gebeurtenis hebben gemaakt, nogmaals hartelijk bedanken. We zullen nog lang -onder toeziend oog van Pieter Pils- nage nieten van alle drank, boeken, cd's, cadeaubonnen en andere giften, die ik heb mogen ontvangen. Het geeft een fijn gevoel wanneer ik alle goede en lieve wensen, die ik via e-mail, kaarten en brieven toege zonden heb gekregen, nog eens lees. Ik wens Heineken en alle (oud-)collega's alle goeds voor de toekomst. Hans Uhl Commercie J. Bakker (HBTT) 7.545,- E. Levels (HBTT) 9.400,- S. Alkema (HBTT) 1.250,- R. Leeuwenstein (HB evenementen) 1.500,- H. v.d. Vlugt (HBTT) 1.101,- R. Randag (HBTT) 661,- Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbuscommissies

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 19