Geboorten Huwelijk Buitenland Uit dienst Overleden Bunnik Mitchel, zoon van dhr. M. van Boggelen (Supply Colonne 3, ploeg C) Tycho, zoon van dhr. J.R van Elburg (Laboratorium) Anneloes, dochter van dhr. K.M. de Groot (Laboratorium) Samuel en Emily, zoon en dochter van dhr. RD. McGuigan (Supply Colonne 8, ploeg C) Beer, zoon van mw. T.T.M. Honkoop-Ngyuen (Ondersteuningsteam Uitmarkt) Ties, zoon van mw. A.R.C.J. van der Linden- Pekelharing (Vernieuwers) Berber, dochter van dhr. J. Roskam (Distributieteam C, ploeg C) Horeca Maud, dochter van dhr. S.T.J. Kruip (Verkoop H.B. Gelderland) Timothy Jacobus, zoon van dhr. H.A.J. Kras (Magazijn H.B. Utrecht) Myrthe, dochter van mw. T.M.A. Heesel- Theunissen (Verkooptelefonie H.B. Limburg) Zoeterwoude Annelien, dochter van mw. G.R Keessen-Verhagen (P&O Commercie) Bas, zoon van mw. C.M. Boelhouwers-Siera (Team Crediteuren/Voorraden) Yuna, dochter van dhr. RC. van der Aar (HTS, Support) Carlijn, dochter van mw. C.S. Wagtendonk (HTS, Support) Jeroen, zoon van dhr. A.L.M. Berk (Verpakken) Carlijn Milou, dochter van dhr. RA.R van der Aart (DCS) Den Bosch Lotte, dochter van dhr. RC.F. van Dijk (Verpakken) Jasmijn, dochter van dhr. J.A.M. Faas (Verpakken) Ricardo, zoon van dhr. E. Verlouw (Brouwen) Carlijn, dochter van dhr. D.A. Wijvekate (Operations Algemeen) Bahamas Tim, zoon van dhr. Rosens (production manager Commonwealth Brewery Bahama's) Horeca Dhr. H.G. Marck (Verkoop H.B. Rijnland) met mw. C. Langbroek Mexico De heer J.E. Carvajal, thans associate brand man ager Heineken USA Inc., is met ingang van 15 februari 2001 benoemd tot commercial manager bij Heineken Mexico Inc., Mexico City, Mexico. Brazilië Mevrouw M. Harvey, thans international brand manager binnen de Corporate Marketing Department te Amsterdam, is per 1 maart 2001 benoemd tot marketing manager bij Heineken Latin America Ltda. te Rio de Janeiro, Brazilië. Rwanda De heer M.M.J. Valens, thans regional export manager te Amsterdam, is met ingang van 12 maart 2001 benoemd tot general manager bij Bralirwa S.A., Kigali, Rwanda. Democratische Republiek Congo De heer R.J. Mooij, thans manager CHTD Kelderbiertransport te Zoeterwoude, is met ingang van 1 mei 2001 benoemd tot supply chain manager bij Bralima S.A.R.L., Kinshasa, Democratische Republiek Congo. Angola Met ingang van 19 maart 2001 is de heer L.R Jolie, thans werkzaam als technical director bij Bralima S.A.R.Lte Kinshasa, Democratische Republiek Congo, benoemd tot technical director bij Nova Empresa de Cervejas de Angola S.A.R.L. te Luanda, Angola. Nigeria Met ingang van 1 mei 2001 is de heer W.G. Deelen, thans werkzaam als productie manager Verpakken te 's-Hertogenbosch, benoemd tot technical director Nigerian Breweries Pic., te Lagos, Nigeria. De heer M.H.K.W.L. von Oelhafen, thans werkzaam als production manager bij Brarudi S.A. te Bujumbura, Burundi, is met ingang van 1 mei 2001 benoemd tot brewery manager Designate AMA bij Nigerian Breweries Pic., te Lagos, Nigeria. Singapore De heer B.J. van den Berg, voorheen director Group Technical in Singapore, is met ingang van 1 april 2001 teruggekeerd naar Nederland vanwege de opheffing van de Group Technical Department APBL te Singapore. Met ingang van diezelfde datum zal de heer B.J. van den Berg zijn loopbaan binnen de onderneming beëindigen. Ierland De heer E.J. van Willegen is teruggekeerd vanuit Ierland waar hij werkzaam is geweest als technical manager, Murphy Brewery Ireland Ltd. Zwitserland De heer G.C.M. Meijer is teruggekeerd vanuit Zwitserland waar hij werkzaam is geweest als technical director, Calanda Haldengut AG. Polen De heer A. Centen is teruggekeerd vanuit Polen waar hij werkzaam is geweest als quality assurance manager, Zywiec S.A. China De heer W. Buising is met ingang van 1 april 2001 gedetacheerd als trainingsmanager bij Heineken Hong Kong, Shanghai Rep. Office in Shanghai in China voor de periode van ongeveer een jaar. Nieuw Caledonië De heer A. van der Est is teruggekeerd vanuit Nieuw Caledonië waar hij werkzaam is geweest als projectmanager bij Grande Brasserie de Nouvelle Caledonie. Na een dienstverband van drie jaar of meer Bunnik Dhr. A. Azahaf (Supply Colonne 4, ploeg C) Mw. M.A. Jacobse (Kanaalteam Uitmarkt) Dhr. R.M.B van Huystee (Klantenteam Thuisverbruik) Horeca Dhr. R.P.A.H. van Steen (Bouwkunde Gewest. Unit N-W Ned.) Mw. S.J. Lindström (Verkooptelefonie H.B. Hoofddorp) Dhr. E.J.H.M. Hameiers (Verkoop H.B. Limburg) Dhr. E.G. Jansing (Verkoop H.B. Schielanden) Zoeterwoude Dhr. M.H.J. Martens (HTS, Research Development) Dhr. N.A.C.M. van Leeuwen (Verpakken) Mw. Y. Schroef-Prins (P&O Administratie Productie Zoeterwoude) Op 8 maart 2001 is de heerl. van Olffen (75 jaar) overleden. De heer Van Olffen is op 13 januari 1947 in dienst g. :reden te Rotterdam. Hij is 1 november 1990 met pensioen gegaan. Op 14 maart 2001 is de heer A. de Pas (81 jaar) overleden. De heer De Pas is 21 november 1966 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij te Amsterdam. Hij is 1 februari 1985 met pensioen gegaan. Op 20 maart 2001 is de heer T. van Gooswilligen (68 jaar) overleden. De heer Van Gooswilligen is 15 juli 1963 in dienst getreden bij Vrumona. Hij is 1 augustus 1997 met pensioen gegaan. Op 21 maart 2001 is de heer J.A.A.T. van der Heijdt (70 jaar) overleden. De heer Van der Heijdt is 1 september 1955 in dienst getreden bij de G.W.N. te Zoetermeer. Hij is 1 februari 1996 met pensioen gegaan. Op 1 april 2001 is de heer N. Sahetapy (95 jaar) overleden. De heer Sahetapy is 11 juni 1957 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is 1 december 1970 met pensioen gegaan. Op 2 april 2001 is de heer J.F.L. Jansen (80 jaar) overleden. De heer Jansen is 9 mei 1946 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is 1 oktober 1985 met pensioen gegaan. De gegevens voor de rubriek Persoonlijk worden aangeleverd door de desbetreffende P&O-diensten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te melden Meld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 18