Heineken Experience op tijd klaar De metamorfose van het Heineken Ontvangstencentrum aan de Stadhouderskade tot de Heineken Experience nadert zijn voltooiing. Ondanks de vertraging van ongeveer een maand verwachten de bouwers het project volgens planning op 20 april te kunnei| afronden. De officiële opening van de Heineken Experience staat gepland voor 22 Terwijl aon de Stodhouderskade nog flink wordt verbouwd, wordt in een studio speciool voor de Heineken Experience gecomponeerde muziek opgenomen Na de oplevering gaat de Heineken Experience drie weken proefdraaien, zonder publiek en personeel. In die weken wordt de apparatuur ingeregeld, ge test en afgesteld en worden technisch de puntjes op de i gezet. Na die eerste proeffase komt een tweede testperiode van twee weken, waarin groe- richt, voordat de Heineken Experience zijn poorten opent voor het grote publiek. Bezoekers van de Heineken Experience, de naam zegt het al, kunnen er verschillende aspecten van Heineken beleven. In de ruimtes ervaart de bezoe ker onder meer het brouwpro- ces, de historie, de wereld van Heineken en Heineken en spon soring. Vroeger werd dit verteld door een rondleider. Naast het nieuwe fenomeen van beleving, wordt er een ander rondlei dingssysteem toegepast. Een bezoeker kan individueel de Heineken Experience bezoeken. Hij hoeft dus niet meer te wachten totdat er een groep van 25 mensen is gevormd die op bepaalde tijden wordt rond geleid. Zo kan het worden voor komen dat er mensen worden teleurgesteld. pen door de ruimtes van de Heineken Experience worden geleid. Deze groepen, die zeer divers van samenstelling zijn, wordt gevraagd hun mening te geven over de indeling van de Heineken Experience en praktische onderwerpen zoals bewegwijzering. Aan de hand van die ervaringen en meningen kun nen de laatste kleine aanpassingen worden ver- Uiteraard wordt de mogelijkheid geboden om als Heineken-medewerker de Heineken Experience te bezoeken. Meer hierover leest u in de volgende Vers van 't Vat. Mirjam Koersen, Corporate Communication Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B. V. Het verschijnt twaalf keer per jaar en wordt geschreven door eigen personeelsleden. Hoofdredactie: Peter Everts Tel 071-5457095 Eindredactie en coördinatie: Lasswell Communication Events Marguerite de Ruijter Yvonne van Stek Conny Vet Sophie van Wel Tel 0182-623066 Fax 0182-638932 E-mail versvanhetvat@lasswell.nl Redactie-adres: Lasswell Communication Events Noordkade 42 2741 EW Waddinxveen Vormgeving: Rense Partners, Den Haag Druk: Offset Service, Valkenswaard Intranetsite: http://Browsehuls/Newsinfo/VVTVAT Deadline VVV5: 26 april 2001. WV4 verschijnt in de week van 27 april 2001. Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de hoofdredacteur. Heeft u een adreswijziging? Geef het door aan uw P&O-functionaris. Aparte melding van uw verhuizing aan de redactie is niet noodzakelijk.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 28