I Joe/ Laarman vierde 8 februari het heugelijke feit dat hij 37,5 jaar in dienst was bij Heineken. Om half vier werd hij met zijn -AV gezin en aanhang tijdens een voorontvangst verwelkomd door regionaal manager Alex Dozy en logistiek manager Ron Droog. Secretaresse Loes Verweij overhandigde mevrouw Laarman een mooie bos bloemen. Om vijf uur begaf het gezelschap zich naar de ont vangstruimte waar vele collega's en ook oud-collega's hem stonden op te wachten. Allereerst sprak Ron Droog de jubilaris toe en vertelde de aanwezigen wat Roels activiteiten binnen Heineken zijn geweest. Vervolgens had collega Peter Vreeswijk een rijm gemaakt met allerlei anekdotes die de afgelopen periode zijn voorgevallen en hij overhan digde hem na afloop een cadeaubon namens alle collega's. Van zijn collega's op de Expeditie ontving Roel een ludieke, rood gespoten mo torhelm, zodat hij goed zal opvallen in het verkeer, want let wel, Roel is ook geen twintig meer. Daarna kreeg iedereen de gelegenheid om de jubilaris te feliciteren. Vele collega's en oud-collega's kwamen hem de hand schudden, al dan niet vergezeld van een cadeautje. Onder het genot van een hapje en een drankje werd het feest voortgezet en kwamen verhalen van vroeger nog even tot leven. er ere van het 25-jarig jubileum van Ama Souhuwat werden (oud-)collega's en familie donderdag 15 fe bruari verwelkomd in De Hooiberg te Zoeterwoude. Ama werd na binnenkomst in het zonnetje gezet en kreeg vervol gens na een korte toespraak de gouden speld opgestoken. Wilfred Jacobs vertelde in zijn toespraak dat Ama een zeer ge liefd persoon is en dat hij naast zijn werk van vertier houdt. Zo is Ama actief lid van het Amstel Dreamteam en houdt hij ervan om met zijn collega's een biertje te drinken. De receptie werd een gezellig samenzijn, waarbij vele herinnerin gen werden opgehaald. Al met al een zeer geslaagde receptie. Later op de avond werd Leo nog verrast door optredens, geregeld door familie en bekenden van internationale ar tiesten zoals, Nana Mouskouri, Heino, Anton aus Tirol en niet te vergeten Sugar Lee Hooper. Zeo Spobeck nam op 23 februari, na een periode van bijna 35 jaar, afscheid van de Commercieel Technische Dienst van Brand Bierbrouwerij. Leo werd door een aantal collega's thuis opgehaald met een tweespan en een open koets welke bereden werd door de manager Taptechniek Jos van Loo (links). De rit in deze koets, door het met sneeuw bedekte Vijlen, trok natuurlijk alle aandacht van de Vijlenaren. De tocht bracht het ge zin Spobeck naar feestzaal L'Arbre die reeds vol zat met familie, collega's en overige genodigden. Jos van Loo liet in zijn toespraak de carrière van Leo de revue passeren waarbij hij zijn waardering uitsprak over de manier van werken, de inzet en het aanpassingsvermogen gedurende de 35 roerige Brand-jaren. Hierna kwamen José Kockelkoren, Ger Roks en Wim Vossen Leo bedanken door middel van een afscheids-ABC en boden zij hem namens alle collega's het cadeau aan. Nadat het officiële gedeel te achter de rug was, gaf Leo zelf het teken om er een ge zellige avond van te maken als voorloper op de Vasteloavend door zijn stropdas en colbert te verruilen voor passende carnavalskleding en door het uitdelen van Brand-hoeden onder de gasten.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 21