H 'Hei'Sodety enry Herps, werkzaam als ver- ijna een jaar geleden ontving Adrie Rijnbeek de Amstel Vriendschapstrofee van Josephine van Walbeek. Het heeft even op zich laten wachten, maar dan nu de beurt aan Adrie om de trofee door te geven. Over de vraag aan wie hoefde Adrie niet lang na te denken. Zijn collega en vriend Steye van Eekert is volgens Adrie zonder twijfel de aangewezen persoon voor de Vriendschapstrofee. "Ik ken Steye al jaren! Bij de Technische Dienst hebben we altijd goed samen gewerkt." Maar dit is niet de voornaamste reden waarom Adrie Steye de Vriendschapstrofee wil geven. "Steye heeft me tijdens mijn ziekteperio de van vijf maanden als collega en vriend enorm geholpen. Hij heeft al le werkzaamheden prima waargenomen en dat waardeer ik zeer. Met de ze Vriendschapstrofee wil ik hem nogmaals hartelijk bedanken!" Steye vond het fantastisch de trofee te mogen ontvangen. Nu maar afwachten aan wie hij het doorgeeft! tegenwoordiger bij Heineken Brouwe rijen Helmond, werd op 2 februari ont huld als Prins Por- cellus XXXVI van carnavalsvereniging De Knoerissen te Uden. Zijne Dorst- lustige Hoogheid toon de zich na de ont hulling als een ech te feestvierder, goed van de tongriem ge sneden als een waardige Prins. De commentaren van de kranten waren dan ook zeer lovend getuige de kop 'Heerlijke Heldere Henry Herps' in het plaatselijk dagblad. Tijdens de Prinsenreceptie op 11 februari toog Heineken Brouwerijen Helmond, in het gezel schap van vele klanten van Henry en begeleid door twee blaasorkesten, naar de residentie van Porcellus om hem eens uitvoerig in het zonnetje te zetten. Het totale gezelschap van ongeveer tachtig man was zeer herkenbaar uitgedost met Heineken- hoeden, barschorten en vooral veel flikkerende Heineken-kroonkurken. Niet alleen Henry, maar ook de mensen van De Knoerissen waren van dit optreden zeer onder de indruk. auto symbolisch uitgereikt aan Marcel de Schepper, JL. - Heineken Netwerk Services. Deze happening vond plaats op de stand van Opel en de sleutel van de auto werd over handigd door Terberg Leasing B.V. Marcel werd voor deze gelegenheid speciaal opgehaald door Terberg en naar de RAI gebracht. Bij een informeel ontvangst benadrukte de importeur in zijn toespraak dat Marcel een uitste kende keuze had gemaakt. Marcel mocht een grote taart met de emblemen van Terberg, Opel en Heineken aansnijden en werd ver volgens door iedereen in het zonnetje gezet. Namens Heineken bedankte Heike Schmidt (wagenparkbeheer) na afloop iedereen voor de ontspannen en gezellige bijeenkomst.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 20