Dé partysite van tï Heineken een paar simpele tips kun je iedereen een perfect biertje aanbieden. Dus: heb je plannen voor een feestje thuis, surf naar .vwA.feestje.nl, ga de volgende vier vragen langs en je party kan niet meer stuk. Wat voor feest wil ik geven? -» kies een Themafeest (of houd het gewoon algemeen) Wat heb ik daarvoor nodig? -» Partycalculator, Cooltap, Cooltap Zoeker Wie nodig ik hoe uit? -» Uitnodigingen (e-cards) en Burenbrief Wat kan ik nog meer doen? Tapcursus Ideeën voor feestje.nl? Voortdurend zijn we op zoek naar verbeteringen en uitbreidingen. Dit geldt uiteraard ook voor www.feestje.nl. Daarom willen we aan de lezers van Vers van 't Vat vragen te bedenken welke items we zouden kunnen toevoegen aan feestje.nl, zodat de ze site nog unieker en handiger wordt, onmisbaar bij het organiseren van een feest (bijvoorbeeld: on line bestellingen, verhuur van feestmeubilair). De bedenkers van de 25 origineelste en de beste uitvoerbare ideeën krijgen een Heineken Thuistappakket thuis gestuurd (met glazen, vilt, afschuimer en dienblad). Stuur uw idee naar versvanhetvat@lasswell.nl, vermeld hierbij uw naam, kamernummer en vestiging. In de verwachting dat er heel wat feestplannen aan de hand van deze site worden gemaakt: veel plezier met de voorbereidingen én het feest zelf! Hester Kluiwstra, junior brandmanager Heineken Feestje.nl is een nieuw initiatief van Heineken. Bedoeld om bruisende feestjes te helpen bouwen. De site richt zich op consumenten die thuis een feestje willen organiseren. En dat zijn er jaarlijks steeds meer. Met de site feestje.nl heeft Heineken dé feestjessite van Nederland geïntroduceerd en wil daarmee het startpunt zijn van de organisatie van je feestje thuis. Dat merk je door alle pagi na's van de site: pakkende muziek, feestelijke beelden, originele tips en handige items. Heineken voor een bruisend feestje! Heineken is marktleider in de Nederlandse pils- markt. Dat willen we zo houden en waar mogelijk willen we deze positie nog versterken. Voor de Thuisverbruikmarkt wordt een belangrijk deel van de hectoliters bij thuisfeesten geconsumeerd. Thuisfeesten en de sfeer die daarbij hoort past perfect bij de 'positionering' van het Heineken- merk. Feestje Heineken bier, en tapbier tij dens een feestje thuis is al helemaal Heineken bier. Internet is nog steeds sterk aan het groeien als informatiebron en toegankelijk voor steeds meer mensen. Tel feestje, Heineken en de ont wikkeling van internet bij elkaar op en je hebt feestje.nl! Wat houdt feestje.nl precies in? Themafeesten: voor wie een speciaal feestje wil or ganiseren. Je vindt er suggesties voor thema's en leuke tips om je feest rond dat thema op te luiste ren. Wil je bijvoorbeeld met een aantal vrienden naar het Nederlands elftal kijken, dan geef je een 'oranje party'. Hang je thuis het liefste in de gordij nen, dan geef je een 'jungle party'. Wat heb je daarvoor nodig? Op de homepage van elk thema vind je handige tips om de juiste sfeer te creëren. Muziek: elk thema heeft zijn eigen muziek op de site. Om alvast in de juiste stemming te komen. E-cards: geen feest zonder feestgangers natuurlijk. Per thema kun je een flitsende e-card uitkiezen met je persoonlijke tekst om die naar de genodigden te sturen. Tapcursus: een goede voorberei ding is het halve werk! Hoe moetje een glas spoelen, tappen en af schuimen? Met Burenbrief: het is wel zo netjes om de buren op de hoogte te brengen van het feit dat je een feest gaat geven. Daarvoor is een burenbrief gemaakt, waar bij je kunt kiezen of je ze wel of niet wilt uitnodigen. Partycalculator: dit is een uniek item binnen de si te. De partycalculator is een soort rekenmachine die uitrekent hoeveel drank je nodig hebt voor het feest, op basis van enkele in te voeren gegevens zoals aantal feestgangers, verhouding man/vrouw et cetera. Vervolgens wordt automatisch een bood schappenlijst samengesteld en de dichtstbijzijnde slijter voor je opgezocht. Cooltap: wat is er nou lekkerder en feestelijker dan een (zelf) getapt biertje? Daarom is een feest niet compleet zonder de Heineken Cool tap natuurlijk! Mocht je een Cooltap willen hu ren dan kun je ge bruikmaken van de Cooltap Zoeker, die je het adres geeft van de slijter bij jou in de buurt met een Cooltap.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 10