h GEACHTE CONSUMENTEN SERVICE If# Dagelijks ontvangen Rose, Bart, Anja en Nel van Bureau Consumentenservice in Zoeterwoude stapels brieven met vragen, ideeën en opmerkingen van onze consu menten. Voor de rubriek 'Geachte Consu mentenservice' zoeken zij in samenwer king met de redactie van Vers van 't Vat de leukste inzending(en) voor publicatie uit. Deze maand kregen zij de volgende brief betreffende de kleur van een bierflesje. Geachte mevrouw/mijnheer, Al een hele tijd zit ik mij te ergeren op verjaar dagen of als mensen bij mij op bezoek zijn. Dit komt door het volgende: als mensen bier drinken en het flesje leeg is, dan kun je dat van een afstand niet zien. En meestal vraagje dan voor je gevoel té vaak of ze nog bier hebben. Ik begrijp wel dat het flesje donker moet zijn, in verband met de houdbaarheid van het bier, maar daardoor kun je nauwelijks zien of er nog iets in het flesje zit. Daarom wilde ik vragen, of het voor mij is toe gestaan om te proberen daarop iets te vinden. Maar misschien zijn jullie daar al mee bezig en heeft het voor mij geen enkele zin om daarmee iets te doen. Of misschien zien jullie het idee helemaal niet zit ten, omdat er gewoonweg geen oplossing voor is. Graag verneem ik van jullie of het de moeite waard is om er iets mee te doen of juist niet. Hopende op een positieve reactie verblijf ik met vriendelijke groet. De Consumentenservice antwoordde hierop het volgende: "Op zich kan dit probleem heel eenvoudig wor den opgelost, door het bier uit te schenken in de speciaal daarvoor bestemde Heineken-glazen. Per slok kunt u dan bijhouden hoe snel het glas leeg gaat. Heineken is volop bezig met de ont wikkeling van interactieve verpakkingen. Uiter aard bent u vrij om uit te vinden of er nog ande re manieren zijn. Bedankt voor uw spontane re actie en het creatief met ons meedenken." Om de briefschrijver extra te bedanken, stuurde Bureau Consumentenservice hem een doos met zogenoemde 'Heineken-vaasjes'. Wellicht is het probleem hiermee al opgelost! Afscheid T.B. de Vries, receptie 2 maart Na 38 jaar Heineken neemt Theo de Vries, teamcoach Flexpool in Den Bosch, afscheid. Theo kijkt terug op een fijne tijd bij Heineken. Hij kwam in dienst als instrumentenmaker bij Amstel. In 1970 werd hij colonneopzichter in Den Bosch. Theo heeft onder meer een grote bijdrage geleverd aan het op rendement brengen van de fustenlijn en het opzetten van het wisseldelenmagazijn. In 1995 werd hij teamleider Bus/Vat en daarna projectleider 5-literbus. In 1999 werd Theo teamcoach van de afdeling Flexpool. Theo zal met name de mensen gaan missen met wie hij altijd fijn heeft samengewerkt. Er wacht hem buiten i l Heineken een nieuwe uitdaging: namelijk wandelen met zijn kleinzoon, van wie hij sinds kort een trotse opa is. U kunt vrijdag 2 maart Theo de hand schudden in het HOC te Den Bosch, aanvang 15.30 uur. 25-jarig jubileum P.C.C. Crutzen, receptie 10 maart H|| Piet Crutzen, werkzaam bij Heineken Brouwerijen Limburg, bereikt 23 februari «P1 zijn 25-jarig jubileum. Hij begon zijn loopbaan als chauffeur bij Brand Bierbrouwerij, waarna hij na een halfjaar als chauffeur voor Drankencentrale Fijns te Heerlen de weg op ging. Na vijfjaar is Piet overgegaan naar Brand Drankencentrale Kerkrade, waar hij gedurende acht jaar als magazijnbediende en verkooptelefonist werkte. De drankencentrales Kerkrade en Maastricht zijn na enkele jaren ondergebracht in Drankencentrale Heerlen, waardoor Piet zijn functie als verkooptelefonist daar vervolgde. Dit jaar is Drankencentrale Heerlen ondergebracht bij Heineken Brouwerijen Limburg. Hier houdt Piet zich in zijn functie als verkooptelefonist voornamelijk bezig met de verkoop aan Brand. Een ieder die Piet wil feliciteren met zijn 25-jarig jubileum kan dit doen op zaterdag 10 maart vanaf20.00 uur in café/zalencentrum Keulen, schoolstraat 3 te Klimmen. Afscheid T.B. Heijbroek, receptie 3 april Tom Heijbroek beëindigt per 1 mei 2001 zijn werkzaamheden voor Heineken wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Tom begon bij Heineken met een functie in het buitenland, waarvoor hij naar Nigeria reisde om daar als productiemedewerker in Kaduna te werken. Hier verbleef Tom gedurende 3,5 jaar, waarna hij voor tien maanden naar Aba, ook gelegen in Nigeria, werd overgeplaatst om daar als brewery manager aan de slag te gaan. Tom werkte daarna vier jaar als technical director in N'djamena te Tsjaad, 3,5 jaar als brewery manager in Singapore, twee jaar als technical director in Zaïre en zeven jaar als brewery manager in Ghana. Tom heeft de afgelopen jaren gewerkt in Maleisië, in de functie van technical director bij Guinness Anchor Berhad in Petaling Jaya. Na vele jaren een groot deel van de wereld te hebben gezien, neemt Tom nu afscheid van de vele mensen die hij gedurende deze tijd heeft leren kennen. Tom viert zijn afscheid op dinsdag 3 april vanaf 16.30 uur in ont vangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude. Iedereen is van harte uitgenodigd om Tom de hand te schudden. Afscheid J.H.G. Kiesebrink, afscheid op 16 maart Per 1 maart 2001 gaat Jan Kiesebrink met de TOP/VUT. Hij heeft dan 26jaar bij Heineken gewerkt. Jan is vanuit de Textiel bij Heineken Den Bosch terecht gekomen en werkte bij de Colonnes 8 en 6. Vanaf 1999 werkte hij bij de Colonnes 12 en 15. Jan vertelt dat hij ontzettend fijn heeft gewerkt en zeker de laatste loodjes vielen niet mee, maar zijn collega 's sleepten hem er doorheen. Jan dankt iedereen die met hem heeft samengewerkt en hoopt op 16 maart met menigeen een glas te kunnen heffen. U bent van harte welkom vanaf 15.30 uur in het HOC in Den Bosch. 25-jarig jubileum mevrouw G.J.H. Verhoeven-van de Werf, receptie 22 maart Gea Verhoeven, werkzaam bij Heineken Brouwerijen Haaglanden te Wateringen, was 26 januari, 25 jaar in dienst bij Heineken. Gea begon 26 januari 1976 bij Heineken te Zoeterwoude in de functie van assistente op de afdeling Technische Opleidingen en per 1 maart 1981 ging ze werken op de afdeling Juridische Zaken. Op 1 maart 1982 werd Gea benoemd tot receptioniste/telefoniste/typiste in het horecagebied Den Haag. Na sluiting van de vestiging in Leidschendam, verricht Gea vanaf 1 december 1998 haar werkzaamheden van telefoniste/receptioniste bij Heineken Brouwerijen Haaglanden te Wateringen. U bent van harte uitgenodigd om haar te feliciteren. De receptie is donderdag 22 maart 2001 van 16.30 tot 19.00 uur in Paviljoen AA Zicht, Strand 1 te Zoetermeer. Afscheid W. Bastiaan, receptie 12 april Na 28 dienstjaren neemt Wil Bastiaan afscheid van Heineken. Wil gaat gebruikmaken van de TOP/VUT. Hij is gestart in een logistieke functie en is in zijn loopbaan altijd in dit vakgebied werkzaam geweest. We kunnen dan ook wel stellen dat een logistieke 'goeroe' ons bedrijf gaat verlaten, hij heeft zijn werk altijd met groot enthousiasme gedaan. Wil was ook inventief, zo stond hij aan de basis van de V.T.C. Zijn laatste functie is hoofd van de afdeling Inkoop Distributie Diensten en Rollend Materieel (IDR). Wil heeft een grote bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van de inkoopfunctie binnen Heineken Nederland en heeft IDR op zeer goede wijze op de kaart gezet. U kunt hem de hand schudden op 12 april in De Hooiberg te Zoeterwoude vanaf 16.30 uur.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 22