I de hooiberg 1 t In Den Bosch spraken Marien Kakebeeke (directeur Supply Chain Management) en Peter Ploegmakers (OR Den Bosch). Naast hoogtepunten van Heineken Nederland, gingen zij in op de successen in Den Bosch, zoals het Fietspian en de ope ning van tankblok 1 en 8. De speech voor kantoor Zoeterwoude werd zoals vanouds uitgesproken door algemeen directeur Heineken Nederland Erik Korthals Altes. Ook hij noemde successen uit 2000 en blikte terug op een aantal mijlpalen. Heineken en Amstel ver sterkten hun posities op de markt dankzij onder meer de vele activiteiten rond het EK-voetbal en bij Sail 2000. De brouwerij in Zoeterwoude presteerde het om 500.000 hectoliter meer bier te brouwen en Den Bosch produceerde 5% meer bier. DCS in Zoeterwoude en in Den Bosch gingen beide vrij wel probleemloos over op een geavanceerd 'Warehouse Management Systeem'. En natuur lijk blikte de directeur ook terug op het project Modernisering Sociaal Beleid. Wat 2001 betreft keek Erik Korthals Altes voor uit naar de invoering van de euro. De overstap naar deze munteenheid is inmiddels gemaakt. Verder gaan het project STAR Chain en de in voering van SAP in 2001 een belangrijke rol spelen. HTS geeft dit jaar wederom veel aandacht aan kosten- en kwaliteitsverbeteringsprojecten in Na de speech van de algemeen directeur sprak Peter Wever namens de COR. Hij ging in op de hoogtepunten brouwerijen, waarbij gefocust zal worden op de totale supply chain en op de inte gratie van de diverse onderdelen van de keten. Net als voorafgaande jaren sloot Erik Korthals Altes af met: "Samen weetje meer, samen kan je meer en het is leuker samen succes te heb ben en te vieren."

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 9