Onder grote belangstelling van zijn gezin, familieleden, collega's, ex- collega's en andere bekenden nam Jan de Turck, Heineken Brouwerijen Tap Techniek Zuid-Oost, op 1 december afscheid van Heineken. Velen hebben van de mogelijkheid gebruikgemaakt hem de hand te komen schudden. Nadat de familie welkom was geheten door Jacco Rijsbergen ging iedereen naar de ontvangstruimte ('t Proeflokaal) van de unit Midden- Brabant. Jacco Rijsbergen beschreef in het kort Jans actieve loopbaan binnen Heineken en overhandigde hem namens de collega's een karikatuur. Daarna bedankte Jan alle aanwezigen voor hun komst en de cadeaus en genoot hij zichtbaar van zijn afscheidsfeestje. Op dinsdagavond 19 december vond de tra ditionele kerstdrive van de Heineken Bridgeclub Zoeterwoude (HBZ) plaats. De drive, waar in drie lijnen uitsluitend voor de eeuwige roem werd gespeeld, werd georganiseerd door de technische commissie van HBZ namelijk Sascha Lim en Heike Schmidt. De sfeer op deze avond was ontspannen en geanimeerd, vooral toen bekend ge maakt werd dat iedere deelnemer een doos met zes flessen Chateau Heide mocht meenemen. De leden van HBZ kijken terug op een bijzonder geslaagde Kerstdrive 2000. iny La ros van de Facilitaire Dienst heeft op 13 december afscheid geno men. Hij gaat met de TOP/VUT na een dienstverband van 27 jaar. Hij was de laatste ja ren belast met diverse projecten binnen de afde ling Facilitaire Dienst. Onder meer het invoeren van de nieuwe pas is door Tiny gedaan. Tiny, die zich vooraf nogal zorgen had gemaakt of er wel genoeg mensen zouden komen, had niet te kla gen. Ze hingen met de benen buiten, zo druk was het. Collega's van de Facilitaire Dienst hadden een reuzenpas gemaakt die aan hem werd over handigd. Tiny nam afscheid met een leuke speech waarin hij zijn tijd bij Heineken en het wel en wee daarbij de revue liet passeren.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 28