Op zijn 60ste verjaardag, dinsdag 28 november, vond in De Hooiberg in Zoeterwoude de afscheidsreceptie plaats van Jur ten Brink (Planning Control Food). Nou ja, afscheidsreceptie? Het was meer een feestelijke reünie van collega's en oud-collega's en dat waren er velen in de 39,5 jaar dat Jur bij Heineken werkte. Ook zijn aller eerste directeur was van de partij. Live muziek werd verzorgd door Hans Rovers en sommigen waagden zich zelfs aan een dansje. Ronald den Elzen, hoofd Planning Control Food, schetste de carrière van Jur, en Peter van Campen, hoofd Verkoop Thuisverbruik, bood namens al le collega's cadeaus aan. Jur zelf kreeg de lachers op zijn hand door zijn vrolijke opsom ming van anekdotes over de feestjes en uit stapjes in de loop der jaren. eo van Rooij was 1 december 2000 25 jaar in dienst bij Heineken Den Bosch. Reden voor een feestje. En dat werd het! in een drukbezochte Cambrinuskelder werd Leo toegesproken door zijn teamleider Theo van der Aa. Daarna namen twee collega 'waarzeggers' het leven door van Leo. Zij deden dit met behulp van de glazen bol waarbij vele gebeurtenissen, anekdotes et cetera de revue passeerden. Veie collega's en oud-collega's waren gekomen om Leo te feliciteren met zijn jubileum. Op 21 december 2000 namen de heren Peter Verhagen en Mari van Huiten afscheid van hun werkzame leven bij Heineken Den Bosch om van de TOP/VUT te gaan genieten. Peter Verhagen heeft er 35 dienstjaren op zitten als medewerker Energiedienst en Mari van Huiten heeft 34 jaar gewerkt binnen de Technische Dienst, de laatste jaren als specialist Trouble Shooting binnen de Technische Dienst van Verpakken. Beide heren werden door hun respectievelijke teamleiders de heer De Kierck en de heer Stoffels toegesproken. Voor Peter hadden de collega's van de Energiedienst een 'Energienieuws' gemaakt waarin iedereen een stukje had geschreven. Hij stond namelijk bekend als wandelend nieuwsblad. Vele collega's en oud-collega's waren in de Cambrinuskelder aanwezig om beide heren de hand te schudden. r'jitze van der Land was 1 december 25 jaar werkzaam bij Heineken. In 1975 trad hij in dienst als bijrijder bij Drankenhandel Piersma te Buitenpost. Na de overname in 1997 kwam Tjitze te werken als medewerker Magazijn bij Heineken Brouwerijen Groningen. Op 1 december werd zijn 25-jarig jubileum gevierd in café/restaurant Boszicht te Veenklooster. Magazijnchef Ab van Rhee hield een toespraak, waarna het feest echt begon. Onder leiding van muzikant Klaas Banga kwam de sfeer er aardig in, zodat uiteindelijk zelfs de polonaise werd ingezet. Dit alles zorgde ervoor dat het voor Tjitze en zijn vrouw Gerda een on vergetelijke dag is geworden.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 27