Op 11, 12 en 13 december was er weer, zoals elk jaar, de traditionele kerstbij eenkomst voor de oud-medewerkers uit de vestiging Zoeterwoude. Een bijzonder tintje aan het feest was dat, na lang aandringen, de kerstman bereid werd ge vonden persoonlijk langs te komen. Hij had ook nog eens een arrenslee vol met presen tjes meegebracht, wat door de gasten uiteraard bijzonder op prijs werd gesteld. Alle ge nodigden werden reeds bij het binnenkomen met veel klokgelui en ho-ho-ho-geroep ver welkomd, wat de stemming er direct inbracht. In De Hooiberg ontmoetten veel oude bekenden elkaar weer en zij haalden onder het genot van een drankje en een hapje veel oude herin neringen op. Om 17.00 uur was de bij eenkomst voorbij en gingen ze alle maal weer naar huis, met de uitge sproken wens er volgend jaar weer bij te zijn. Het was volgens de genodigden een zeer geslaagde middag. Met dank aan de directie van Heineken. rijdens een zeer drukbezochte receptie op 30 november in de Cambrinuskelder werd afscheid genomen van een 'bekende' Bosschenaar. Piet Sieliakus nam na 29 jaar afscheid van de Bossche brouwerij om gebruik te gaan maken van de VUT. Piet werd toe gesproken door zijn teamleider Pros Sassen, die op een ludieke wijze de loopbaan van Piet onder de loep nam. Piet is naast zijn werk voor de afde ling Brouwen altijd zeer actief geweest in de Personeelsvereniging van Heineken en met name heel actief in de Bridgeclub. %eo Buur heeft na een dienstverband van 12,5 jaar bij Vrumona gebruikgemaakt van de VUT-regeling. Zijn voor malige functies van verkoopleider bij de Drankenindustrie Sittard en accountmanager Limburgse Brouwerijen bij Vrumona, heb ben er toe bijgedragen dat er sprake was van een drukbezochte re ceptie. Klanten en collega's waren in groten getale naar Brouwerij De Ridder in Maastricht afgereisd, de locatie waar Theo afgelopen jaren kantoor heeft gehouden. Aldaar werd Theo toegesproken door com mercieel directeur Horeca Ruud van den Eijnden, die op ludieke wijze middels een karikatuur enkele anekdotes uit Theo's carrière naar vo ren bracht.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 26