In memoriam Bedankt! Begin december bereikte ons het zeer droevige bericht dat onze zeer gewaardeerde oud- collega de heer A.J. Veldhoen op 30 november is overleden. Jan kwam als vertegenwoor diger speciale markten Vrumona in 1983 naar het toenmalige horeca- gebied Gelderland/Overijssel om als brouwerij vertegenwoordiger vanuit Rijssen de belangen van de brouwerij te behartigen. Met zeer veel enthousiasme en inzet en op zijn eigen wijze wist hij op zeer korte termijn een zeer goede relatie op te bouwen met zijn afnemers, maar ook met zijn collega's. Helaas werd deze grote man met een zeer klein hartje het niet gegund dit verder uit te bouwen en voort te zetten, daar hij op 4 december 1988 was betrokken bij een zeer ernstig auto-ongeluk. De gevolgen van dit ongeluk voor hem waren dat hij moest vechten voor zijn leven, maar gelukkig voor hem en zijn gezin kwam hij er weer bovenop. Hij was echter zo getroffen dat hij zijn werk zaamheden niet meer kon hervatten en uitein delijk in de H.I.R terecht kwam. Gelukkig heeft hij ondanks zijn beperkingen nog jaren kunnen genieten van zijn leven dat bestond uit zijn dierbare gezin en familie- en vriendenkring. Wij zullen Jan blijvend herinneren als een fan tastische vent met veel humor en een goede vriend. Wij wensen Bep, de kinderen en klein kinderen en overige familie zeer veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Kees Schipper Met grote verslagenheid ontvin gen wij op 19 december 2000 het bericht dat onze collega Cor Tetenburg na een slopende ziekte is overleden. Hij werd slechts 52 jaar. Cor ging naar de dokter toe voor rugklachten, na veertien dagen kreeg hij de uitslag onge neeslijk ziek te zijn. Op dezelfde dag kwam Cor met zijn vrouw en kinderen langs om dit ver schrikkelijke nieuws te vertellen aan ploeg 09. Dit sloeg in als een bom. Hoe moesten wij Cor Wij wensen Mieke, Angélique en Jolanda heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega's van ploeg 09 en alle andere collega's van de afdeling DCS Export, Zoeterwoude Homero Lopes werkte al 20 jaar bij Heineken. Een harde werker, sterk, oprecht en temperamentvol. Homero had een moeilijke tijd na de HSK test en. Desondanks heef hij keihard geknokt om zijn benoeming waar te maken. Iets dat veel respect heeft afgedwongen bij zijn collega's. En dan op 22 december de dag na de late dienst en twee dagen voor zijn 56ste verjaardag, bereikt ons het bericht. Homero is 's nachts overleden als gevolg van een hartstilstand. De klap komt ont zettend hard aan. We hebben op zaterdag 30 december afscheid genomen van Homero en daarmee van een fijne collega. Het saamhorigheidsgevoel tussen zijn familieleden en landgenoten heeft een diepe in druk bij ons achter gelaten. Wat ons rest zijn herinneringen aan Homero, de wetenschap dat alles niet vanzelfsprekend is en hoe kwetsbaar we eigenlijk zijn. We willen als team E van Colonne 5 iedereen, die Homero gekend heeft, sterkte toe wensen bij het verwerken van het enorme verlies. Misteriozamente nos abandonas-te, Homero. mas astralmento esteremas junto. Via dit schrijven wil ik iedereen bedanken voor hun belangstelling tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en voor de periode dat ik thuis verblijf. De ontelbare kaarten, telefoontjes, bloemen en bezoeken hebben mij enorm goed gedaan. R/'a Rubers 28 november 2000. Een heerlijke dag. Een gewel dige afscheidsreceptie! De grote opkomst van vrienden, collega's en oud-collega's was hartver warmend. Tijd voor een gesprek was er bijna niet, ;n en bedanken. Ook nden zijn, mij hebben gestuurd, wil ik hier- <en voor de altijd pret- voor de cadeaus, de b geschenkbonnen, de maar bovenal voor bestje. Het afscheids- [an collega's van het en zal nog vaak wor- <d. Het gaat u allen aar dan nog eens op aliteit met als hoogtepunt de overbekende 'Bunnica-strip', waar ditmaal een hele grote bij drage uit ons Zoeterwoude kwam. Alle details, sommige was ik echt vergeten, komen weer terug. Ik geniet er dagelijks van in ons nieuwe huis in Hulst. Nogmaals dank aan allen, in- en externe contacten. Dick Sijmonsma Hierbij wil ik familie, vrienden, collega's en oud collega's bedanken die naar mijn receptie geko men zijn met leuke cadeaus, en die van mijn 25-jarig jubileum een geweldig feest hebben gemaakt. Daarnaast wil ik ook Peter Tuihout, logistiek manager, en Piet de Poel, eigenaar café Boszicht, bedanken. Zij hebben alles prima in orde gemaakt. Door dit alles werd het een onvergetelijke dag voor ons. Nogmaals bedankt! Tjitze en Gerda van der Land Langs deze weg willen wij u bedanken voor de enorme belangstelling, die wij mochten ondervin den tijdens mijn afscheid op 1 december 2000. Bedankt managers van Heineken Brouwerijen Tap Techniek Zuid-Oost, collega's, ex-collega's, Commercie en collega's uit Zoeterwoude. Uiteraard ook bedankt kinderen, familie, vrien den en kennissen die op de receptie aanwezig waren. De belangstelling bij het afscheid von den wij grandioos en heel gezellig. Niet te vergeten het prima buffet. Nogmaals iedereen bedankt voor het grandioze afscheid. Dit afscheid zal ons altijd bijblijven en in het bijzonder Sjaak van het Magazijn. Riet en Jan de Turck Ik vond het gezellig werken bij de brouwerij. Dat ik bijna veertig jaar ben blijven werken bij de brouwerij zegt voldoende over de brouwerij en alle collega's die ik in al die jaren heb gehad. Stoppen met werken betekent een heel deel van je leven afsluiten. Dat hebben we op 30 november uitbundig gedaan met een ouder wets gezellige receptie. Dit was alleen mogelijk omdat er zo ontzettend veel (ex-)collega's aan wezig waren en niet te vergeten het enorme aantal cadeaus dat we hebben gekregen. Langs deze weg wil ik dan ook iedereen bedanken voor de grandioze dag die wij hebben gehad. Piet en Hennie Sieliakus Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen voor hun huwelijksjubileum. De heer en mevrouw Van Schooneveld uit Rotterdam (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Rinkel uit Rotterdam (60-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Van der Male uit Giessen (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Wesdorp uit Hazerswoude (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Bakker (25-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Ritmeijer (25-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Craane uit Den Bosch (50-jarig huwelijk) zijn hobby. Zijn interesse voor slangen heeft dus niets te maken met zijn vroegere baan als slanger. Ook had hij als klein jongetje geen bij zondere passie voor deze reptielen. "Deze hob by is door puur toeval ontstaan", legt Willem uit. "Mijn buurman Alex was altijd druk bezig met zijn slangen en naarmate ik vaker bij hem over de vloer kwam, begonnen slangen me steeds meer te boeien." if Inmiddels is deze interesse uitgegroeid tot een professionele winkel/slangenkwekerij (De glas-, terrarium- en slangenspecialist), waarvan de officiële opening plaatsvond op 4 november vorig jaar. Natuurlijk waren enkele Heineken- collega's hierbij aanwezig. Naderhand hebben Rattenslangen. Deze nie zeer geschikt voor 'beginnl de rattenslang bestaat uit zen. Willem en Alex kwe mede doordat ze geen voo importeren van slangen. ken, worden er minder natuur gehaald", legt W naar slangen is groot. V, jonge slangen dié we gekweekt zijn er nog m Sommige slangen houd kweek." Het ontstaan va ties is volgens Willem e pecten van het kweken slang koopt, zorgt Wille i/Vrumona ben ik der bedanken voor k op de afscheids- r die warme collegi

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 23