De volledige toespraken van Erik Korthals Altes en Peter Wever kunt u vinden op het BrowseHuis onder Personeelsmededelingen. Productie Zoeterwoude Net als Erik Korthals Altes sprak Nico Nusmeier (unitmanager) trots over de 500.000 hectoliter bier die meer gebrouwen is in Zoeterwoude dan het jaar ervoor. Daarnaast stond hij stil bij het afgeronde ZOEFF-project en ORBA. Na de speech van Erik Korthals Altes werd het eerste deel van de nieuwe bedrijfsfilm ten behoeve van de rondleidingen getoond. De wijze van presen teren en de aankleding van de rondleiding, een van de belangrijkste pr- instrumenten voor Heineken, waren verouderd. In dit kader wordt er momenteel dan ook een nieuwe bedrijfsfilm ge maakt, die in vier delen tijdens de rondleiding wordt getoond. Wijlre Jan-Willem Kroonen (directeur Productie Brand) en Marinus van Dorst (directeur Horeca Brand) spraken de (oud-) medewerkers van Productie en Horeca toe. Zij blikten terug op de voltooiing van het grote project re-engineering brouwhuis, de honderd extra mooie verkooppunten en de verbetering van de interne pro cessen. Tevens kan Brand terugkijken op een succes vol jaar qua positieve reactie op reclame-uitingen. In 2001 staat er een aantal projecten op stapel, zoals vervanging van de huidige Phaduco, het project pas- teurisatie tweede fase en het winnen van nieuwe verkooppunten. John von Pijpen sprak nomens de OR Zoeterwoude de medewerkers toe V.l.n.r.: Jan-Willem Kroonen, Thijs Brand en Marinus von Dorst

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 10