Blikopkunst.nl: on line genieten Daar is 'ie weer: de Magnum van Heineken! Mediacafé Persoonlijk De Momentopname Amstel wint Sponsor Ring; Recepties Nieuw: Heineken Brouwerijen Site Afscheid en jubileum in 2001 Lingen's Blond bouwt mee aan domino wereldrecord Wieckse Witte in winters jasje STAR Chain in the USA Kerstpuzzel 2000 Hei Society Colofon; Deadlines Vers van 't Vat in 2001 Van links nonr rechts: de heren Vuursteen, Lubsen en Ruys Met het eindejaar in zicht, laten we eigenlijk altijd het afge lopen jaar de revue passeren. Natuurlijk zijn er onder ons die persoonlijk een zwaar of moeilijk jaar hebben gehad, door ziekte of verlies van een dierbare. Het is voor die personen goed te voelen dat we daarbij stil staan en hen onze sympa thie en medeleven betuigen. Anderen blikken met veel vreug de terug op een jaar waarin ze geluk hebben gevonden of het hebben behouden. Ook dat laatste is niet onverdienstelijk. In dit personeelsblad hoort zeker ook thuis hoe we zakelijk zijn gevaren. Het STAR Chain project tussen Heineken Nederland, Heineken USA en Heineken Export heeft heel veel energie gekost van alle betrokkenen en dat zijn er nogal wat. Het over de grenzen van de eigen organisatie heenkijken om tot een procesmatige, integrale aanpak te komen, stemt ons tot voldoening. Dat kan ook gezegd worden over de betrok kenheid bij het traject Modernisering Sociaal Beleid, dat nieuwe wegen zoekt voor moderne arbeidsvoorwaarden en arbeidsverhoudingen. Begin dit jaar hebben we de toestemming gekregen -zij het onder harde voorwaarden- om CruzCampo in Spanje te kopen en te integreren met El Aguila. Dit was de grootste acquisitie in onze geschiedenis en we zijn hoopvol gestemd over de toe komstige ontwikkelingen in Spanje. Onze thuismarkt is zo langzamerhand Europa geworden waar in Heineken en Amstel de nummer 1- en 2-merken zijn. Deze Europese positie geeft ons een zeer solide basis om de on derneming verder in de wereld te ontwikkelen. Voor succes is de loyaliteit en de inzet van mensen funda menteel. De prestigieuze Koning Willem I prijs die we dit jaar mochten ontvangen is een bekroning op het succes dat wij met z'n allen tot stand hebben weten te brengen. Hulde! Mede namens mijn collega's in de Raad van Bestuur wil ik u hartelijk danken voor uw bijdrage aan en enthousiasme voor de onderneming en wens ik u plezierige feestdagen met uw familie en vrienden. K. Vuursteen, voorzitter Raad. van Bestuur

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 2