pi/icrb chpbt/1 bp zaterdag 25 november het Zaterdag 4 november -de dag dat Freddy Heineken zelf verjaart- vond het traditionele tweejaarlijks personeelsfeest van Heineken Brouwerijen Limburg plaats. Ook dit jaar was het weer een succes. Traditiegetrouw werd ook dit feest op touw gezet door de bestuursle den van Personeelsvereniging Heineken Brouwerijen Limburg. Omdat gewestelijk unitmanager Marinus van Dorst voorstelde onze collega's van Horeca Brand ook uit te nodigen, werd door de bestuursleden van de Personeelsvereniging Horeca Brand assistentie verleend bij de verdere voorbereidingen van het feest. f 1 1 De Groenoordhallen waren fJ U V/l\1/ toneel van een waar Zoeter- wouds Heineken spektakel. Medewerkers uit Zoeterwoude, Heineken Brouwerijen Haaglanden, Schielanden, Holland- Zuid, Rijnland, Zeeuwsch-Vlaanderen, Zeeland, Taptechniek Zuid/West Nederland, Proseco en STAR Chain waren naar Leiden gekomen voor het personeelsfeest. De personeelsvereni ging had dit keer, ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de brouwerij Zoeterwoude, extra feestelijk uitgepakt. Zo betraden Blof en The Clarks het podium en gingen 3400 gas ten compleet uit hun dak. Het feest had voor ieder wat wils. Schaatsliefhebbers konden op een echte ijsbaan een rondje wagen. In de 'Saloon' kregen de country westernfans in di verse workshops de beginselen van het inline dansen onder de knie. Dartfanaten mochten het opnemen tegen Co Stompé en de muziekliefhebbers brachten hun zangtalenten tijdens de Karaoke ten gehore. En natuurlijk waren er diverse culinaire hoogstandjes. De koks ston den dan ook te trappelen om de mensen van hun kookkunsten te laten genieten. En het was overheerlijk! Dit personeelsfeest was de laatste in deze grootse opzet. Vanaf volgend jaar dient elke afzonderlijke personeelsvereniging haar eigen feest te organiseren. Bij het verla ten van de zaal stonden de medewerkers in de rij om de leden van de personeelsvereniging te bedanken voor de organisatie van de afgelopen jaren. Sinds lange tijd was de locatie waar een en ander ging plaatsvinden bekend bij managementteam én organiserende bestuursleden. Voor alle andere collega's bleef deze locatie 'geheim' tot het uur U. Vanuit alle windstreken werd iedereen in de gelegenheid gesteld met bus sen naar de plaats van bestemming te worden gereden. De mensen die op eigen gelegenheid gingen, moesten zich eveneens verzamelen bij de opstapplaatsen vanwaar de bussen zouden vertrekken. Daar werd hen -nadat alle andere feestgangers reeds in de bus zaten- een enveloppe overhandigd met daarin de opdracht naar een adres in een bepaalde plaats te rijden. Op het in de brief vermelde adres stonden mensen van de PV klaar om vandaar uit alles in goede banen te lei den. Alle feestvierders werden daar met cadillacs naar het feest- adres, De Bonbonniére zaal te Maastricht, gereden. Alwaar zij allen door managementteam van Heineken Brouwerijen Limburg en Brand welkom werden geheten. Het thema op het feest was 'Kermis'. Er was een heuse suikerspinnenkraam, schiettent et cetera aanwezig. De Schaamschotten en Fred Lloret en zijn discopret traden op. Alle ingrediënten waren aanwezig om van dit tra ditionele feest wederom een zeer geslaagde V avond te maken. Een feest waar de con- VV tacten over en weer tussen Heineken en Brand konden worden verstevigd. Iets wat langzaam vorm begint te krijgen en waaruit, naar wij hopen, een goe- Vr\ de collegiale band voortvloeit. Caroline Niesten

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 21