PERSOONLIJK Geboorten Huwelijken Buitenland Bunnik Dyan, dochter van mw. A.C. de Vries-Balk (Orderacceptatie en Expeditie) Marieke, dochter van dhr. H.G.J. van Lokven (Planning Control) Wijlre Nina Franka, dochter van dhr. R. Janssen (Kwaliteitszorg Analyse) Melvin-Liam, zoon van mw. J. Khoe (Receptie) Zoeterwoude Teun, zoon van dhr. H.A.B. te Braake (HTS, Corporate Purchasing) Marlotte, dochter van dhr. A.J. Roldaan (HTS, Project Services) Eliane, dochter van mw Y. Nulkes-Zierikzee (HTS, Research Development) Bas, zoon van mw. C.C.M. Plooij-Vink (Kwaliteits Controle Team) Youssef, zoon van dhr. M.H. Echarradi (DCS) Aimée, dochter van dhr. W.E. Jacobs (Planning Control Horeca) Een nieuwe bloem in ons midden, een warme kleur, een zoete geur. We zullen je beminnen. Aimée Rosemarijn, dochter van Wilfred Jacobs en Angeline Bommer, is op 28 september ge boren. Op de foto met haar trotse broer en zus, Quin en Merei. Marieke, dochter van Eric van Lokven is op 27 oktober geboren. Horeca Lieke Frederique, dochter van mw. A.K.M. van Noort-van der Niet (Control H.B. Gelderland) Jamy, dochter van dhr. A. Markus (Magazijn H.B. Barneveld) Jasper, zoon van dhr. R. Vries (Control H.B. Drenthe) Marijn, zoon van mw. J.A.J. Geerts (comm. ass. H.B. Amsterdam) Bronty, dochter van dhr. F.H.C. Schermer (Verkoop H.B. Noord-Holland) Thomas, zoon van dhr. E. Zeeman (Verkoop H.B. Haaglanden) Amsterdam Giovanni Valentino, zoon van dhr. M.A. de Schepper (Corporate ICT Heineken Netwerk Services) Rick, zoon van mw. C.H. Weber-Kneyber (Planning Control Horeca) en dhr. R.A. Weber (national accountmanager Horeca) Jim, zoon van mw. H.A.C. Pardon-van den Akker (Centraal Betalings Verkeer) Jasper, zoon van mw. E. Vonk-Blanksma (P&O Adm. Commercie Stafdiensten) Thailand Thomas, zoon van dhr. J. Joosten (installation manager Thai Asia Pacific Brewery CO. Ltd.) Nigeria Carlotte Marieke, dochter van dhr. R Vogtlander (Nigerian Breweries) Zoeterwoude Dhr. O.A.E. Berghuis (HTS, Support) met mw. A.M. Pohjola Dhr. E.E.L. Lemaire (HTS, H.I.R.) met mw. M.S. Wilmet Dhr. S. van Kuijk (Verpakken) met mw. M.A. Speet Dhr. T. Volbeda (DCS) met mw. D.M. Breukel Dhr. W.N.M. Roos (Regionale Verkoop) met mw. J.J.H. de Beer Horeca Dhr. J.E. Delmee (Verkoop H.B. Amsterdam) met mw. A.C. Aardema Erik en Aide Delmee zijn, nadat ze ruim tien jaar hadden samengewoond en inmiddels een dochter (Karlijn) hebben van 3 jaar en 4 maanden, op 30 september getrouwd. De trouwceremonie heeft plaatsgevonden in Raadhuis De Poauw te Wassenaar. Ook was er een spetterend feest voor 150 man in De Engelbertha Hoeve te Leiden dat tot in de kleine uurtjes duurde. Tussendoor hebben ze per boot in de grachten van Leiden geva ren en champagne gedronken op het Koninklijk landgoed. Volgens het bruidspaar was het een zeer geslaagde dag, één om nooit te vergeten! Bunnik Dhr. L.A.C.J. Pelders (Technisch Ondersteuningsteam) met mw. L.J.A. van Paasen Amsterdam Dhr. E.A. Gordijn (Corporate Finance Fiscal Affairs) met mw. C.M.A. van Oostrom Mw. M.W. Koelega (Corporate Marketing International Brand Team Heineken) met dhr. H. de Haan Dhr. M.R. Montgomery (Corporate Information Systems) met mw. A.A. Sporry Spanje De heer W.V. Vogt, voorheen werkzaam als re gional logistic manager te Amsterdam, is per 15 november 2000 benoemd tot logistic ma nager bij Heineken Canarias SL te Gran Canaria in Spanje. Maleisië Per 15 januari 2001 is de heer J. van Herpen, voorheen werkzaam als chief executive officer bij DB Breweries in Nieuw-Zeeland, benoemd tot managing director bij Guinness Anchor Berhad in Petaling Jaya te Maleisië. Burundi Per 13 november 2000 is de heer G.J. van Brecht, voorheen deputy general manager bij Heineken Slovensko te Nitra, Slowakije be noemd tot general manager bij Brarudi S.A. te Bujumbura, Burundi. Democratische Republiek Congo De heer J.A. Doyer, voorheen general manager bij Brarudi S.A. te Bujumbura, Burundi, is per 24 november 2000 benoemd tot general manager bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa in de Democratische Republiek Congo.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 18