IJEFA Champions league van start stei& CHAMPIONS LEAGUE. Alhoewel we Euro 2000 nog maar net zijn vergeten, is het nieuwe seizoen van de Champions League alweer van start gegaan. Op het moment dat deze Vers van 't Vat uitkomt, hebben PSV en SC Heerenveen zelfs hun eerste wedstrijden alweer gespeeld (12 en 13 september, red.). Tijd voor een korte tussenstand. De loting vond plaats op donderdag 24 augustus jl. in het mondaine Monaco. De Eindhovenaren stui ten in poule G op Manchester United, Dynamo Kiev en Anderlecht. SC Heerenveen speelt in poule C te gen het sterke Valencia (de verliezend finalist van afgelopen seizoen!), het Franse Olympique Lyon en het Griekse Olympiakos Piraeus. Ook de Friezen, vorig jaar nog de verassing van de Nederlandse competitie, gaan voor niets minder dan de volgen de ronde. Dus dat belooft een aantal boeiende wedstrijden te worden. Evenals andere jaren zal Amstel weer tal van gasten ontvangen tijdens de wedstrijden die worden gespeeld in Eindhoven en Heerenveen. Acties Amstel komt met speciale actieblikken op de win kelvloer met vermelding van het speelschema van de UEFA Champions League. Daarnaast zijn er twee regionale acties opgezet bij de supermarkten rond de thuisbasis van de deelnemende clubs waarbij toegangskaarten worden verloot onder consumen ten. En om kans te maken op een geheel verzorg de ontvangst bij een van de thuiswedstrijden, kan de consument surfen naar de prijsvraag op www.Amstel.nl. Amstel en Voetbal Voetbal en Amstel zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Iets wat onder meer blijkt uit de be trokkenheid bij een evenement als de Amstel Cup, maar ook uit de sponsoring van de Coaches Betaald Voetbal. Natuurlijk speelt ook de UEFA Champions League in dit rijtje een zeer voorname rol. Want ook dit is een evenement waarop je als sponsor kunt bouwen. En juist dat is voor ons be- langrijk, omdat Amstel niet slechts een sponsor wil zijn in de traditionele zin van het woord, maar ook een onderneming die een bijdrage levert aan de verdere ontwikkeling van de voetbalsport, zowel op nationaal als internationaal niveau. Marianne Huybregts, Sponsoring Amstel

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 9