Zoeterwouds brouwsel f® 5 $ÉFt' ,i^ Halfjaarcijfers Heineken Wereldwijd één gezicht Ravioli met champignons Inkoop Brand: meer dan eenmalig prijsvoordeel 25 jaar Heineken in Zoeterwoude, ofwel: Toen wij uit Rotterdam vertrokken.... Inderdaad als je met onze mensen in de Brouwerij praat dan komen de verhalen over Rotterdam, waar de roots van Zoeterwoude liggen, natuurlijk boven. Maar niet alleen Rotterdam; in de loop der jaren is er een mooie mix ontstaan met collega's uit de Van der Helststraat, de Mauritskade en natuurlijk heel veel nieuwe mensen uit de omgeving van on ze huidige thuishaven, Zoeterwoude. Pratend met de mannen van het eerste uur hebben wij het over zandopspuiting, de eerste wegen, de bouwketen, de aanleg van de hoogspanning, het eerste flessengerinkel, het eerste brouwsel Nu 25 jaar later kunnen wij met nog een flink aantal van die zelfde collega's met trots kijken naar een bedrijf waar wij in middels zo'n tien miljoen hectoliter mooi bier per jaar ma ken. Maar niet alleen wij hebben deze gevoelens ten aanzien van onze Brouwerij. Ik wil één verhaal met u delen dat een van onze gasten op 9 september jl., toen wij onze verjaardag met de gehele Zoeterwoudse bevolking hebben gevierd, mij vertelde: "Op de middelbare school in Leiden werd ik altijd uitgemaakt voor boer uit Zoeterwoude. Steevast was het ant woord: misschien wel boeren in Zoeterwoude, maar wij heb ben de Heinekes!" Dat is de spirit die wij graag zien. Heineken Zoeterwoude 25 jaar jong en eigenlijk nu pas gebruikmakend van al het potentieel dat in het ontwerp van begin jaren zeventig is neergelegd. De visie van dat moment, die destijds misschien wel op grootheidswaanzin leek, stelt ons nu in staat om een bijdra ge te leveren aan de bloei van onze totale onderneming. De durf die wij destijds hebben laten zien, moeten wij met z'n al len vasthouden. Of het nu gaat om je eigen werkplekoplei ding, de output uit je bestaande installatie, het maken van een nieuw biertje, het ontwikkelen van nieuwe business of het doen van verstandige acquisities; de competentie om vooruit te denken vanuit de wil om te winnen is nu nog even waardevol als 25 jaar geleden. Nico Nusmeier unitmanager Productie Zoeterwoude Zeilen, zon, cultuur en Heineken UEFA Champions League van start E-learning: digitaal uitwisselen en creeren van kennis Heineken Customer Management Roadmap Leven in de Brouwerij op televisie; Groots verjaardagsfeest Zoeterwoudse Brouwerij De momentopname 'Hei' Society STAR Chain, vierde stakeholders workshop Gratis Sisi-rugzak; Geknipt; Dunken met Dr Pepper Persoonlijk; Ideeënbus Recepties; Nederlands paviljoen Expo 2000 goed bezocht Het zomergevoel van Heineken Exclusieve cd-single van Anouk bij Pepsi, Sisi en 7UP Murphy's Irish Red Beer; Slimmeriken schrijven limericks voor Wieckse Witte Zus Heineken-medewerkster bij Olympische Spelen; Heineken Brouwerijen bouwen in Deventer Colofon; Employability

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 2