Hei n eken - m ede werkster bij Olympische Spelen De nieuwbouw is een logisch gevolg van de sa menvoeging van de Barneveldse Dranken handel (Barneveld) en Heineken Brouwerijen Overijssel (Rijssen). Deze worden, zodra de nieuwbouw klaar is, gesloten. Door de samen voeging worden de commerciële, logistieke en ondersteunende diensten in één vestiging gehuisvest. Iets wat al eerder elders in het land is gebeurd. De nieuwe vestiging is bovendien gunstig gelegen; Handelspark De Weteringen bevindt zich pal naast een gedeelte van de Al, waarop nog relatief weinig files voorkomen. Het gebouw komt te staan tussen de hallen van Kappa Zedek en Autocentrum Boeve. De nieuw bouw moet volgend jaar gereed zijn. Bij het uitkomen van dit blad zijn de Olympische Spelen al bijna afgelopen en weten we ook hoe het onze Nederlandse sporters is vergaan. Onder hen is Carla Geurts, zus van Heineken- collega Machteld Massee-Geurts (teamleider STAR Chain). Carla maakt deel uit van de na tionale zwemploeg en komt uit op de 200 en 400 meter vrije slag en de 4x200 meter vrije slag estafette. In de volgende uitgave meer over haar ervaringen. Ook doen we dan verslag van het Heineken Holland House in Sydney. Dit typisch stukje Nederland op buitenlandse bo dem is opnieuw ontmoetingsplaats voor spor ters, vrienden, familie en de pers. Het is gesta tioneerd bij het National Maritime Museum in Darling Harbour te Sydney, hoofdstad van de Australische staat New South Wales. Marguerite de Ruijter Heineken Brouwerijen gaat in Deventer een nieuw verkoop- en distributiepunt vestigen. Daarvoor heeft onze Brouwerij op Handelspark De Weteringen anderhalve hectare grond gekocht. In het nieuwe pand worden ongeveer honderd medewerkers gehuisvest.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 27