>ingie van i Anouk I Speciaal voor Pepsi heeft Anouk een geweldig nummer geschreven: 'Break down the wall'. Dit unieke nummer is alleen bij Pepsi, Sisi en 7UP te verkrijgen en is niet in de winkel of platenzaak te koop. Op deze interactieve cd staat, naast dit geweldige num mer, ook nooit eerder vertoond foto- en videomateriaal. Al vanaf 1980 organiseert Pepsi al muziekpro- Wat moet je doen om de unieke cd-single moties. De bekendste zijn de promoties met 'Break down the wall' in je bezit te krijgen? Michael Jackson, de Spice Girls en Janet Pepsi wil alle Heineken-medewerkers als eer- Jackson. In 1997 heeft de Spice Girls-promotie sten de kans bieden om naar het nummer te zelfs zoveel succes gehad dat de cd's niet meer luisteren. Dabronjhoeven Vers van 't Vat-lezers aan te slepen waren. Na eerst 75.000 cd's uit- alleen maar de bijgevoegde cd in hun cd-speler gebracht te hebben, moesten er nog 50.000 te doen om van het prachtige nummer te gaan worden bijgemaakt. Vorig jaar werden er bijna genieten. Daarna nog even de pc aan en je ziet 100.000 cd's via de Pepsi Music-actie met The het complete levensverhaal van Anouk voorbij- Corrs, Five en Janet Jackson aan Pepsi-, Sisi- schieten, en 7UP-consumenten gegeven. Anderen kunnen heel simpel aan de actie deel- Dit jaar pakt Pepsi nog groter uit. Om voor nog nemen. Spaar drie Anouk-punten bij Pepsi, Sisi grotere bekendheid van de promotie te zorgen of 7UP en ga ermee naar een van de 150 gro- heeft Pepsi een Nederlandse zangeres aan zich tere postkantoren. Lever daar de Anouk-punten weten te binden: Anouk. Zij heeft in 2000 alle in, betaal 3,95 gulden en je kan de cd gelijk aandacht van Pepsi gekregen. Niet alleen wordt meenemen. Op elke 1,5 literfles Pepsi, Sisi en Pepsi in haar cd-boekje vermeld, ook haar tour 7UP vind je tijdelijk één Anouk-punt. De ge werd mede mogelijk gemaakt door de muzikaal- kleurde lipjes op de 33cl blikjes en de doppen ste frisdrank van de wereld. In oktober zal het van de 50cl flesjes van Pepsi, Sisi en 7UP zijn nummer 'Break down the wall' worden uitge- een halve punt waard, bracht. Door 150.000 cd-singles van Anouk in samenwerking met de Postbank via de 150 gro- De actie is geldig vanaf 18 september tot en tere postkantoren te distribueren, wordt ver- met 18 november 2000 en duurt zolang de wacht dat de cd-single twee keer platinum voorraad strekt. Wie meer informatie wil, moet krijgt. Daarmee zal dit waarschijnlijk het meest eens op www.pepsi.nl kijken. Daar is nog veel verkochte nummer van 2000 worden. Dit wordt meer informatie over Pepsi, Anouk en andere natuurlijk mede veroorzaakt door de commer- popartiesten te vinden, cial waarin Anouk zal optreden en de prachtige winkelmaterialen die in de Nederlandse super- Willem Treep markten, scholen en cafetaria's zullen staan. Nationale Promotie coördinator Vrumona

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 24