Bert de Wit (ing. contr. CKD, Z/Wou) samen met zijn vrouw in de Thar-woestijn in West Indie op kamelensafari. Op de camping in Italië zat Yvette Verhooren van Verkooptelefonie bij Heineken Brouwerijen Limburg (midden) net lekker met haar man en kids aan het ontbijt, toen twee van haar collega's (Debbie Bruist en Madelon Moonen) kwamen aan wandelen. Als 'surprise' hadden zij een nacht gereden om een paar dagen te ko men kijken of het echt zo mooi is aan het Lago Maggiore. Helaas heeft het drie van de vier dagen geregend. Maar zoals te zien hebben zij zich goed geamuseerd! betrokken bij de ondertekening van het samen werkingscontract met de Stichting Nederland Wereldtentoonstelling, vertelt hierover: "Wij vin den het heel belangrijk om op deze wereldten toonstelling aanwezig te zijn. Ons bier is ver krijgbaar in meer dan 170 landen. Daarmee zijn we het meest internationale biermerk. Vanuit dat oogmerk willen we op zo'n evenement, waar landen van over de hele wereld samenkomen, niet ontbreken. Daar komt bij dat wij het als Nederlands bedrijf erg leuk vinden om betrok ken te zijn bij een Nederlandse inzending. Heineken is natuurlijk van oorsprong een Nederlands bedrijf. En, last but not least, gaf deze wereldtentoonstelling ons de mogelijkheid om iedereen een heerlijk glas Heineken te ser veren." Het Nederlands Paviljoen bevindt zich aan het begin van de 'Europa Boulevard', nabij de centrale EXPO Plaza en schuin tegenover het Duitse en Franse paviljoen. De Expo is nog geopend tot en met 31 oktober, dagelijks van 09.30 - 21.30 uur. De toegang bedraagt DM 69,- per dag. Parkeren is gratis. Marguerite de Ruijter In het vorige nummer van Vers van 't Vat lieten we zien hoe Heineken-medewerkers hun vakantie vierden. Aangezien onze re dactie werd overladen met leuke inzendin- van Heineke Geen Heineken in dit café in Praag? Dan maar aan de Irish Coffee! Leo de Vogel, Bedrijfsrestaurant ZIWou. Samen met zoon Koen, stroomafwaarts over de Ohre, 12 kilometer van Cheb in Tjechië. Motto: Samen op weg naar nieuwe uit dagingen. Wentzel Klever, EFIHNB gen, is besloten om, nu de herfst weer is begonnen, weer even terug te kijken op de vakanties van de Heineken-medewerkers.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 23