37,5-jubileum G. Lindelauf, receptie op 20 oktober Gerrit Lindelauf is op 8 april 1963 in dienst getreden in de functie van chauffeur bij Drankenhandel Jacques van Wersch. Per 1 april 1974 is Gerrit, in de functie van chauffeur, overge plaatst naar Drankenhandel Boesten B. V. Per 1 augustus 1990 werd hij Magazijn/heftruck chauffeur bij Drankenhandel Nuth. Na de overname kwam Gerrit te werken bij Heineken Brouwerijen Limburg te Heerlen als medewer ker Magazijn. De jubileumreceptie is vanaf 20.00 uur in Gemeenschapshuis d'r Stjee Uul te Landgraaf. 25-jarig jubileum A. Diks, receptie 25 oktober Ad Diks is op 1 oktober 25 jaar in dienst bij Heineken Den Bosch. Ad vertelt: "Ik ben destijds begonnen in de Ver pakkingsstraat en wat later bij Colonne 7. Vandaar uit ben ik naar Intern Transport gegaan, heb ik mijn hefiruckdiploma gehaald en ben ik heftruckchaujfeur geworden. Jaren later keerde ik weer terug naar Verpakken, naar Colonne 6. Mijn huidige functie is aflos ser/ombouwer op Colonne 15. Momenteel ben ik in opleiding voor de functie van medewerker Regeltaken. Ad doet zijn werk met veel plezier en hoopt dat dit nog lang zo mag blijven. Hij geeft een receptie tezamen met collega Jo van Roosmalen op woensdag 25 oktober vanaf 15.30 uur in de Cambrinuskelder te 's-Hertogen bosch. 25-jarig jubileum J. van Roosmalen, receptie 25 oktober Jo van Roosmalen is op 1 okto ber 25 jaar in dienst bij Heineken Den Bosch. Jo's eigen lijke beroep was machinehout bewerker en hij was, voordat hij bij Heineken kwam, in dienst bij Houthandel Van Stolk en bij AMP. Jo werkte destijds bij AMP in drieploegen dienst, maar het bedrijf ging over op dagdienst. Hij stak de straat over om bij Heineken te sollici teren. Jo heef altijd binnen Verpakken gewerkt en heef het nog steeds erg naar zijn. Privé is hij al negentien jaar gelukkig met vriendin Mia en doch ter Esther. In zijn vrije tijd geeft hij al 26 jaar lei ding bij de Scouting. Jo viert zijn jubileum tezamen met Ad Diks van Verpakken op woensdag 25 okto ber vanaf 15.30 uur in de Cambrinuskelder te 's-Hertogen bosch. Afscheid Z.A. Domburg, receptie 26 oktober Zwany Domburg is 1 septem ber 1988 in dienst getreden in de functie van medewerkster Administratie Buitenreclame Evenementenservice. In maart 1994 werd zij medewerkster Planning en Administratie bij Heineken Brouwerijen Tap Techniek in Hoofddorp en sinds november 1998 is Zwany werkzaam als receptioniste/telefoniste bij Heineken Brouwerijen Amsterdam. Zwany wilde graag in deeltijd aan de VUT deelnemen, maar dat behoorde niet tot de mogelijkheden. Ze is van plan een grachtenbootje te gaan kopen om op zo'n manier de files te ontwijken. Verder fietst, skate, 'loopt' en tennist Zwany veel. Dus misschien heeft ze als fulltime vutter zelfs tijd te kort! Haar afscheidsreceptie is op donderdag 26 oktober om 17.00 uur in de Ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Amsterdam. Afscheid J.P.H.M. Sieliakus, receptie 30 november Piet Sieliakus gaat 1 december 2000 met de VUT. Ter gele genheid hiervan is er op a 30 november een afscheids receptie. In 1961 is Piet ge start bij de Kwaliteitsdienst in Den Bosch en na een korte periode bij Verpakken werd hij groeps leider in de Lagerkelder. De laatste twintig jaar heeft Piet zich beziggehouden met het automa tiseren van de verschillende processen in de Brouwafdeling. Na bijna veertig jaar met plezier gewerkt te hebben bij de Brouwerij gaat Piet zijn tijd onder meer besteden aan de stichting Vrienden Safari Beekse Bergen. De afscheidsreceptie is in de Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch op donderdag 30 november vanaf 15-30 uur. De receptiegegevens worden door de des betreffende P&O-diensten aangeleverd. Het Nederlands paviljoen op de Expo 2000 in het Duitse Hannover heeft 4 augustus zijn miljoenste bezoeker ontvangen. Het ging om het Duitse echtpaar Benker uit Nürnber dat samen met hun twee kinderen door directeur Hans Corneiissen werd verwelkomd in de Royal Wing Room van het paviljoen. En daaruit blijkt maar weer dat het paviljoen het bijzonder goed doet. Ruim vijftien procent van alle Expo-bezoekers kwam een kijkje n men in het Nederlands paviljoen. Dat komt neer op ongeveer 16.000 mensen per d Zij waren bovendien in de geiegenheid de speciaal door Heineken ontworpen bars te zien, waarover wij in Vers van 't Vat 4 hebben geschreven. gekozen voor bijzondere activiteiten of als de cor voor bijvoorbeeld een videoclip voor een nog opkomende Duitse popgroep en een nieu we sportlijn van een kledingfirma. En op 22 ju li deed een Nederlander zelfs zijn huwelijksaan zoek op de bomenlaag van het paviljoen. Gelukkig was het antwoord van zijn geliefde 'ja'! De magische mijlpaal van een miljoen is nog onverwacht snel gehaald. "Wij hebben het nog geen moment rustig gehad, zodat wij dagelijks 75 tot 90 procent van onze totale capaciteit moeten inzetten", vertelt Hans Corneiissen. De bezoekers geven het paviljoen, dat als thema 'Holland schept ruimte' heeft meegekregen, een hoog waarderingscijfer. Het overgrote deel vindt dat het gebouw aan de verwachtingen be antwoordt en velen vinden dat het de verwach tingen zelfs overtreft. Daarnaast is 83 procent van de Nederlanders die het paviljoen bezoeken trots op dit bijzondere stukje nationale grond. Ook over internationale media-aandacht heeft Nederland niet te klagen. Alleen al in de maand juli waren er ruim 140 mediacontacten. Bovendien vinden er in het paviljoen dagelijks opnames voor radio of televisie, fotosessies en interviews plaats. Ook onze koningin heeft een bezoekje gebracht aan, zoals het paviljoen ook wel wordt genoemd, de Dutch Burger. Het Nederlandse paviljoen wordt regelmatig uit- Bij dit alles valt uiteraard ook het aandeel van Heineken goed op. Ons bedrijf heeft speciaal voor de Expo onder meer een ronde bar ont worpen met een overkapping, voorzien van sta- tafels en Heineken-parasols met een doorsne de van vijf meter. Hier kan de dorstige bezoeker na het zien van al dat moois terecht voor een glas koel Heineken bier, geschonken in een speciaal 'Amsterdammertje'-glas. Anneke Ubbink, interne communicatiemanager Heineken Nederland en in haar vorige functie

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 22