s Overleden Bedankt! 21 Op 17 augustus 2000 is de heer H.W.L.M. van Boxtel (83 jaar) overleden. De heer Van Boxtel is op 22 september 1967 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 augustus 1982 met pensioen gegaan. Op 1 september 2000 is de heer G. Storm (77 jaar) overleden. De heer Storm is op 1 april 1949 in dienst getreden bij de Drankenhandel Van Olffen en op 1 mei 1988 met pensioen gegaan. Op 2 september 2000 is mevrouw H.D. van den Steenhoven (68 jaar) overleden. Mevrouw Van den Steenhoven trad op 1 september 1962 in dienst te Amsterdam. Zij is op 1 september 1987 met pensioen gegaan. De heer A. Talmon (68 jaar) is op 4 september 2000 overleden. De heer Talmon op 1 juni 1997 met pensioen gegaan en trad op 15 maart 1974 in dienst te Zoeterwoude. Lieve collega's, Mijn afscheidsreceptie heeft plaatsgevonden op 14 juni jongstleden. Wat hebben al die collega's van Mechanical Engineering Standards uitge pakt voor mij. Het lied, de quiz, het B-star boek en vooral ook de aanwezigheid van collega's, oud-col lega's en vrienden; het was geweldig! Dankzij jul lie is deze dag onvergetelijk voor mij geworden. Hoe kan ik jullie bedanken voor alle giften, bloe men en cadeaubonnen die ik mocht ontvangen. Het is een afsluiting geworden die mijn stoutste dromen nog overtroffen heeft. Veel lof ook aan de collega's van PMS van HTS, die het geheel zo fan tastisch hebben georganiseerd en de fotograaf die de blijvende herinnering zo prachtig heeft weergegeven. Woorden schieten mij tekort, ik hoop van harte dat jullie gezond en succesvol in de Heineken-toekomst blijven staan. Met heel veel dankbaarheid zal ik aan deze dag terugden ken. Betty van der Graaf Het was geen tropische verrassing, maar wel de gelijk als 'verrassing' te kwalificeren. Ik doel op al die felicitaties en attenties, in de vorm van bloe men, chocolade en dergelijke, die ik vanwege mijn 25-jarig dienstjubileum op 23 juli heb mogen ont vangen. Die belangstelling heeft mij enorm goed gedaan. Ik wil een ieder hiervoor hartelijk danken! Trijnie Zwaneveld Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik ie dereen bedanken voor de opkomst tijdens mijn receptie ter gelegenheid van mijn 37,5-jarig ju bileum bij Heineken op 4 augustus. De receptie was bedoeld in het algemeen voor de regio waarin ik werk. Bijna alle units waren vertegen woordigd, alleen door de vakantietijd was het begrijpelijk wat rustiger dan normaal. Veel bloe men, flesjes met lekkers, kaarten en mailtjes ontvangen van mijn aanwezige vrienden en vriendinnen, maar het gaat toch om de belang stelling. Verder wil ik de feestcommissie harte lijk bedanken voor de fijne dag die jullie mij en mijn gezin hebben bezorgd. Tot de VUT-receptie! Dik Waaijer Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij heb ben gekregen voor hun huwelijksjubileum. De heer en mevrouw Broers uit Goirle (40-jarig huwelijk) Annie en Wim Boeren uit Den Bosch (50-jarig huwelijk) Fam. Jan Olderaan uit Berlicum (50-jarig huwelijk) Jan en Marie Bonte (40-jarig huwelijk) Fam. J. Spanges (40-jarig huwelijk) Zoveel vriendschap, zoveel warmte en zoveel medeleven. Jullie waren er, tijdens de ziekte en tijdens het overlijden van mijn lieve man en on ze pappa Gerrie Huizer Gros. Het is voor mij on mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, want door jullie steun hebben wij moed om ver der te gaan. Hartelijk bedankt. Ans, Wendy en Yvonne Huizer Gros Dit sterven is zo moeilijk te verwerken, haar le ven was ons zoveel waard, in deze afgelopen weken met ons verdriet en gemis, waren er al die kaarten, brieven, bloemen en de grote be langstelling tijdens het afscheid, waaruit uw op rechte medeleven is gebleken. Al die warme, ontroerende woorden vergeten wij niet, ze zijn voor ons een waardevolle troost in een groot verdriet. Hartelijk dank voor alle steun die u ons heeft gegeven bij dit moeilijke afscheid van on ze lieve vrouw en mamma, Karin Ouwehand- Verdoes. Bram en Brammetje Ouwehand 23 juni 2000: Een onvergetelijke dag voor mij en mijn gezin. Het was gewoon geweldig. Ik wil dan ook, iedereen die heeft bijgedragen aan het slagen van deze jubileumdag, bijzonder hartelijk danken. Har Cranen Hierbij wil ik jullie allen hartelijk bedanken voor het geweldige afscheid dat ik heb mogen beleven op woensdag 30 augustus. Het was een heel ge zellige borrel in Houten en ik waardeer het zeer dat jullie in zo'n grote getale de moeite hebben genomen om te komen, zelfs vanuit diverse vesti gingen in het land. De cadeaus, flessen drank en financiële bijdragen voor een nieuwe fiets vallen zeer goed in de smaak. Langs deze weg wil ik nog maals iedereen hartelijk bedanken voor de fan tastische samenwerking en de prettige contacten die ik heb mogen ervaren bij dit mooie bedrijf. Ik wens iedereen het allerbeste toe en hoop jullie nog eens te mogen ontmoeten in de toekomst. In ieder geval zal ik Heineken altijd met grote inte resse blijven volgen. De secretaresse te Houten, Emmy Verkerk, heeft mijn adresgegevens en via haar kun je mij altijd vinden. Groeten en wellicht tot ziens! Dick Bakker Op 17 augustus heb ik na meer dan 37 jaar mijn afscheid mogen vieren in Oudega in Friesland. Het was een bijzondere geslaagde dag, waarbij ik de gelegenheid heb genomen om tal van collega's en oud-collega's van Vrumona en van de units Groningen, Grou, Hoogeveen en Rijssen uitte no digen in het gebied waar ik het langst gewerkt heb, namelijk 23 jaar. Bedankt voor de vele ca deaus en bloemen. Voor de toekomst het aller beste! Wil en Trix Smid Den Bosch B. Halewijn Aanmoediging H.J.H.Th. Stuiver/ J.R.M van Ham/ H.A.A.A. Hendriks/ J.C. Kwaks/ W.P.C.A.M. Scheepens J.P. van Nassau A.J.M. Damen/ R.G.M. van Helmond/ J.F.J.M. Mulders K.J.O. Goeverneur/ J.F.J.M. Mulders/ G.A.M. van der Velden N. Damen/ W.C.R. Mogot/ P.L.A. Zaunbrecher W.N.J.F. Leijten/ P. van Veldhoven J.A.M. van der Gouw/ M.J. van Overdijk J.W. Oortman 100,- Beloning ƒ13.500,- 1.000,- 500,- 300,- 300,- 300,- 200,- 150,- Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbuscommissie.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 21