PERSOONLIJK Geboorten Buitenland Detacheringen Huwelijken Uit dienst In memoriam Schiphol Fleur Lycke, dochter van mw. S.C. van Giersbergen-Groenbos (Customer Service coördinator, Export Traffic Department) Wijlre Bram, zoon van dhr. H. Bours (hoofd Planning Control) Zoeterwoude Sharondochter van dhr. J.A.G. de Brouwer (DCS) Dennis Jari, zoon van dhr. M.A. Veldhoven (Verpakken) Luc, zoon van dhr. A.A.G. Annink (Regionale Verkoop) Bram, zoon van dhr. A.C.W. Kuijpers (Kelderbier) Stijn, zoon van dhr. R.A. van Oppen (Planning Control Horeca) Ruth, dochter van mw. G.C.M. van der Werf (Regionale Verkoop) Lorenzo, zoon van mw. S.W. Hoppenbrouwer (DHS/Klantenservice) Tom, zoon van dhr. R.C.M. Reintjes (Planning Control Heineken Nederland) Horeca Jolien, dochter van dhr. E. Stegink (H.B. Taptechniek N/0 (HTD-ZUID)) Moos, zoon van mw. M.B.A. Beentjes (Administratie H.B. Amsterdam) Debbie, dochter van dhr. H.J.G.M. Levels (H.B. Taptechniek Zuid-Oost (HTD-oost)) Debbie Slowakije Philine Digna iris, dochter van dhr. J.D. van Karnebeek (commercial manager Heineken Slovensko) Cambodja Feiix Sebastiaan, zoon van dhr. H.J. Visscher (technical controller Cambodia Brewery Ltd.) Japan Mina Marij Jalink, dochter van dhr. O. Jalink (export manager Heineken Japan K.K.) Bahamas Jesse, zoon van dhr. A. van der Ven (general manager Commonwealth Brewery Ltd.) Verenigde Staten De heer L.F.D. van der Minne, voormalig clus ter director Other Europe bij Heineken te Amsterdam is per 1 september 2000 benoemd tot general manager Heineken USA Inc. te White Plains in de Verenigde Staten. Uruguay De heer C. Anadon is per 4 september vanuit S.A. El Aguila te Madrid, Spanje, gedeta cheerd als marketing trainee bij Fabricas Nacionales de Cerveca in Montevideo, Uruguay voor een periode van ongeveer zes maanden. Zoeterwoude Dhr. J.P. Bouws (Arbo-dienst) met mw. A. Breedveld (Productie) Dhr. J.C. van der Kooij (DHS/Copy Center) met mw. L.M.E. van den Berg Bunnik Dhr. W.G.J. van de Ven (National Account Team) met mw. P.M. Vereijken Schiphol Dhr. H.P.M. van de Ven (marketing manager Horeca) met mw. P. Son Horeca Mw. C.A.J. Cordaro (Algemeen H.B. Barneveld) met dhr. J. van den Brink Dhr. M.H.F. Huffeis (Verkoop H.B. Barneveld) met mw. C.J.A. Wieman Mw. A.D. Muller (Verkooptelefonie H.B. Holland-Zuid) met dhr. F.H.A. Jonker Mw. A.M. Hooplot (medewerkster Interne dienst H.B. Schielanden) met dhr. R.F.J.M. Nagelhout Mw. C. Hamelink (comm. ass. H.B. Zeeuwsch- Vlaanderen) met dhr. C.L. Goossen Na een dienstverband van drie jaar of meer Zoeterwoude Dhr. E. Heesemans (Packaging Technology, R&D) Dhr. J.J.C. Heitzman (Bouwadviesbureau) Mw. A.M.A. van der Linde- van der Werf (Centrale Contracten Horeca) Mw. M. Vermeulen (Centrale Financiële Administratie) Dhr. M. Koelewijn (Planning Control Heineken Nederland) Mw. A. Fopma (Public Relations) Bunnik Mw. J.E. Smeets-van Lokhorst (Debiteuren/Facturering) Den Bosch Dhr. F. Kondics (Automatenverzorging) Dhr. A.C.J.M. van de Ven (Inkoop Magazijn) Dhr. M.G.T. Seegers (Kantine ploeg 3C) Dhr. W.A. van de Kerkhof (projectleider) Horeca Dhr. J.A. Noorman (Horeca Brand Verkoop) Dhr. J.H.M. Jennen (Verkoop H.B. Helmond) Dhr. R.H. Mal (Logistiek H.B. Holland-Zuid) Dhr. D.J. Bakker (Control H.B. Utrecht) Dhr. S.J. Dubbeldam (Expeditie H.B. Noord- Holland) Dhr. R.A. Toonen (Brand Overhead 2) Mw. I.C.M. van Kronenburg-Kemps (Control H.B. Helmond) Dhr. K.M. Kik (Verkoop H.B. Zeeland) Maastricht/Wijlre Dhr. A.J.A.M. Rooden (Ontvangsten Brand/De Ridder) Katwijk Mw. J.S. Bosman (Secretariaat P&OM) Hong Kong Dhr. R.D. Hooglandt (Marketing manager, Heineken Hong Kong Ltd.) Met grote verslagenheid ont vingen wij op vrijdag 23 juni jl. het bericht dat onze colle ga Bertus Meijer vroeg in die morgen plotseling is overle den. Hij werd slechts 52 jaar. Bertus trad op 25 november 1974 in dienst als storingsmonteur in ploegen dienst bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam. Vrijwel direct na zijn overplaatsing naar de Brouwerij in Zoeterwoude in april 1982 ging Bertus vanwege medische beperkingen in de dagdienst werken. Gedurende zo'n veertien ja ren vervulde hij diverse technische functies. Met de invoering van de Fijnstructuur Tech nische Dienst in 1996 liet Bertus 'de techniek' achter zich en werd hij algemeen medewerker bij de Onderhoudsgroep Brouwen Energie. In deze hoedanigheid ontpopte hij zich als 'afde- lingsfacilitator', waarbij zijn senioriteit en Amsterdamse humor goed van pas kwamen. Met het overlijden van Bertus Meijer is een markante persoonlijkheid ons ontvallen. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwer ken van dit grote verlies. Collega's van de Onderhoudsgroep Brouwen 6 Energie, TD Zoeterwoude gegevens voor de rubriek Persoonlijk worden aangeleverd door de desbetreffende P&O-diensten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te melden Meld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 20