'inds 23 augus- tus 1960 is Ton S^y Lindeman al in dienst van Heineken. Ton maakt deel uit van het team Beheer Financiële Systemen. Onlangs vierde Ton dus tevens zijn 40-ja- rig jubileum. Uit han den van Erik Korthals Altes ontving hij de 'Pieter Pils'. 71 >^ary-José Ipskamp (medewerker Operationele Plan- 1/ nin®' Zoeterwoude) en Leo Leijtens (DCS Export Den JL V JL Bosch) zijn geslaagd voor hun propedeuse Transport en Logistiek aan de Nea Transport Hogeschool te Rijswijk. Zij ont vingen 30 augustus het bijbehorende diploma. Later dit jaar zal ook Ger Pothuizen (Heineken Export Amsterdam) zijn propedeuse beha len. Hij moet nog examen doen in een vak. Het is voor het eerst dat drie Heineken-medewerkers tegelijk hun propedeuse-examen afleg gen en daarvoor ook de eerste keer (bijna) slagen. Mary-José over de opleiding: "Het is een zeer praktijkgerichte opleiding, gericht op logistiek en transport. Het onderwijs vindt voor een groot deel plaats via internet. Daarnaast moet je per tien weken drie dagen naar school. Wel zijn er deadlines waarop je je huiswerk moet inleveren. De vakken die we krijgen zijn onder meer logistiek en ver- voerseconomie. Zwaar, maar goed te doen." rijdens de receptie op 31 augustus werd ge vierd dat Jan Meijer, Taakteam MOPPS van de Facilitaire Dienst (Den Bosch), 25 jaar geleden in dienst trad van de Brouwerij. De recep tie werd geopend door de tweepersoonsband Tnside-Out', waarin de zoon van Jan speelt. Na de toespraak van Jan's teamleider, trad de Carna valsclub 'Veur Mekaor' op. Een band, waarin Jan zelf al jaren speelt. De receptie werd druk bezocht en draaide uit op een heus Carnavalsfeest. Op vrijdag 11 augustus 2000 speelden voetbalvereniging Rijnsburgse Boys (zie foto), uitkomende in de hoofdklasse bij de zaterdagamateurs, een voetbalwedstrijd tegen de profclub Sparta uit Rotterdam om de Amstel Cup. Ter gelegenheid van deze wed strijd werd het eerste Amstel-scorebord door Peter van Gelder, horeca- vertegenwoordiger van Heineken Brouwerijen Rijnland, aangeboden aan en in gebruikgenomen door de Rijnsburgse hoofdklasser. De wedstrijd zelf werd zeer druk bezocht door ongeveer 1.500 toeschouwers en ein digde in een 3-1 overwinning voor Sparta. Deze unieke Amstel-uitstra- ling is regelmatig te zien op de regionale televisiezender 'TV WEST' en landelijk bij 'SBS6-Sport'.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 17