Medium Wordt een echte Heineken-held en tap je eigen bier. Dat kan sinds kort in Nederlandse cafés en restaurants. De consument kan bijvoorbeeld een kleine tap vragen, waarmee hij of zij het eigen gezelschap van echt Heineken tapbier kan voorzien. Daarnaast is er de Heineken XXL, een speciale grote schenkkan met Heineken-logo, waarmee iedereen zijn eigen bier kan uit- schenken. En wat is er lekkerder dan dat? Bovendien wordt bestellen op deze manier nog leuker! Wie alleen een glas Heineken wil, kan kiezen uit de formaten small, medium en large. Theo Lek, Marketing Heineken Nederlan Vakantiegangers op Schiphol vieren de thuiskomst De keuzemogelijkheden worden in elk café en restaurant aangekondigd via speciale hangkaarten Begin mei is Heineken gestart met het Fietsproject (zie Vers van 't Vat 4). Omdat inmiddels duidelijk is geworden dat de inschrijftermijn van één maand voor deelname hieraan voor velen te kort is geweest om een goe de keuze te kunnen maken, heeft Heineken besloten deze inschrijftermijn te verlengen tot uiterlijk 1 november 2000. Hierna kunt u niet meer aan het Fietsproject meedoen. De voorwaarden zoals gesteld in de Fietsbrochure blijven onverkort van kracht. Het inschrijfformulier, de fietsbrochure en de fietsovereenkomst Heineken Nederlands Beheer B.V. kunt u via e-mail opvragen bij Marien van Gaaien (secretaris van de COR). Dit adres is M.T._van_Gaaien@heineken.nl Marien van Gooien zorgt voor de verstrekking von fietsattributen, hier oon deelneemster Irene Steenwelle van Arbeidszaken

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 6