m 23 25-jarig jubileum G.J.G. Kuijpers, receptie 1 september Gerard Kuijpers begon in 1975 bij Brand Bierbrouwerij als kelderbierchaujfeur. Zijn 25-jarig jubileum wordt 1 sep tember gevierd bij Brand te Wijlre. Gerard is sinds 1999 werkzaam als kelderbierchaujfeur bij de afdeling Kelderbier van Heineken Den Bosch. Ger zou het natuurlijk op prijs stellen als hij zijn oud-collega's op deze receptie zou mogen begroeten. U bent van harte welkom vanaf 16.30 uur. Afscheid A. Moerkerken, receptie 7 september André Moerkerken maakt met ingang van 1 augustus ge bruik van de VUT-regeling. André was werkzaam als pro jectmedewerker bij Technologische Zaken in Zoeterwoude. Ter gelegenheid van zijn afscheid wordt er op donderdag 7 september vanaf 16.30 uur een receptie gehouden in De Hooiberg te Zoeterwoude. Afscheid A. Been, receptie 14 september Na een dienstverband van 39 jaar maakt Aad Been met in gang van 1 september 2000 gebruik van de VUT-regeling. Aad is regelmatig in het buitenland gestationeerd geweest, onder meer in Maleisië, Italië, Nigeria, Papoea Nieuw- Guinea, Hongarije en recentelijk in Spanje. Hij heeft gedu rende deze uitzendingen veel van onze Brouwerijen verbe terd, uitgebreid en/of aangepast. Zijn 'thuishaven in Zoeterwoude was de af deling Project Services van Heineken Technical Services. Ter ere van zijn af scheid wordt er op 14 september vanaf 16.30 uur een afscheidsreceptie gegeven in de Van Swietenzaal in Zoeterwoude. Afscheid H. Tromp, receptie 28 september HenkTromp beëindigt per 1 september zijn dienstverband met Heineken. Ter gelegenheid hiervan is er op 28 septem ber een afscheidsreceptie. In 1970 trad Henk in dienst bij Drankenhandel Van Berkel in Boxtel. Na de overname door Heineken in 1980 werd hij horecavertegenwoordiger bij Heineken Brouwerijen Helmond. Sinds 1997 is Henk com mercieel assistent. De receptie is vanaf 17-00 uur in café De Adelaar te Boxtel. M y 25-jarig jubileum J.M. Bruyn, receptie 29 september Co Bruyn is op 29 september 25 jaar in dienst bij Heineken. Co heeft in zijn 25-jarige loopbaan diverse juncties doorlo pen. Co: "Ik ben begonnen als bijrijder en ben later twintig wma? Jaar zetf chauffeur geweest.Cos huidige junctie is control- leur Expeditie en dit doet hij nu al tweeënhalf jaar met veel plezier. Co hoopt dat de receptie een gezellig feestje zal worden. De receptie vindt vrijdag 29 september plaats in Ontvangstruimte 'De Mouthoek' op de vestiging te Alkmaar, Koraalstraat 9 vanaf 16.30 uur. Afscheid F.G.R. Lefebvre, receptie 4 oktober Freddy Lefebvre zal wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd zijn werkzaamheden voor Heineken beëindigen per 1 september2000. Freddy is tot aan zijn pensioendatum uitgezonden geweest naar Frankrijk. Tot april 1999 werkte hij bij Brasseries Heineken S.A. in Rueil-Malmaison, Frankrijk, in de functie van Technical Manager. Vanaf april 1999 tot aan zijn pen sioendatum is Freddy belast geweest met speciale taken binnen Sogebra S.A. in Frankrijk. Zijn afscheid wordt in Nederland gevierd op woensdag 4 okto ber aanstaande, aanvang 16.30 uur, in Ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude. Hierbij is eenieder van harte uitgenodigd. - -V 25-jarig jubileum J.Th.M. Bertrums, receptie 6 oktober Op 1 oktober 2000 is Jan Bertrums 25 jaar in dienst bij Heineken. Jan heeft in zijn beginjaren zeven jaar bij Productie gewerkt, de overige achttien werkte hij op de afde ling Ontvangsten waarvan hij nu chef Ontvangsten is. Jan doet dit nog steeds met veel plezier. Hij verzorgt samen met het team veel ontvangsten en excursies, maar dit keer zal hij zelf het middel punt zijn. Hij hoopt dat het een gezellige en drukke receptie wordt en dat hij veel oud-collega's zal terugzien. Kortom, een kleine reünie. De receptie is vrij dag 6 oktober 2000 vanaf 15-30 uur in de Cambrinuskelder te Den Bosch. 25-jarig jubileum J.W.R. Spruyt, receptie 6 oktober Op 29 september viert John Spruyt zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. John is in 1975 begonnen als laborant Kwaliteitsdienst bij Vrumona, in 1983 in hij overgegaan naar de Technische Dienst HTS. Deze functie is nog steeds zijn huidige functie. "Ik sta vooral bekend om mijn gevoel voor humor en zelfs buitenlandse klanten vragen, als zij mij nodig hebben, naar de man van de moppen", zegt John lachend. De receptie zal dan ook als het aan John ligt een gezellige boel worden onder het genot van een drankje en een hapje. Vanaf 17.00 uur bent u welkom bij Heineken Brouwerijen Nijmegen in De Sneek. 37,5-jarig jubileum A.J.M. van Padua, receptie 13 oktober In 1963 is Ad van Padua begonnen als bijrijder bij Drankenhandel Liebrand te Den Bosch. Ad heeft vele overnames meegemaakt voordat hij bij Heineken Brouwerijen Midden-Brabant terecht kwam en nu viert hij zijn 37,5-jarig jubileum. Ad is nog steeds bijrij der bij de Expeditie Heineken Brouwerijen Midden-Brabant. Op de vraag of Ad nog een leuke anekdote kan vertellen over deze 37,5 jaar, antwoordde hij: "Ik heb zoveel leuke dingen meegemaakt, het is moeilijk om er een uit te kie zen!" Ad werkt nog steeds met veel plezier en hoopt dat zijn receptie gezellig en druk wordt. U kunt Ad feliciteren op 13 oktober in 't Proeflokaal Heineken Brouwerijen Midden-Brabant te Den Bosch vanaf 17.00 uur. Afscheid F.A. Beukers, receptie 13 oktober Frits Beukers maakt met ingang van 30 oktober 2000 gebruik van de VUT- regeling. Frits begon in 1975 bij Heineken als onderchefltransportplanner op de afdeling Physieke Distributie Europa. Na een periode in Den Bosch en Zoeterwoude werd Frits in 1985 uitgezonden naar Spanje als Physical Distribution Manager bij El Aguila. Na zijn terugkomst uit Spanje is Frits bij Heineken Export Group gaan werken. Vanuit deze positie neemt Frits afscheid van ons bedrijf. Ter gelegen heid van zijn afscheid wordt er op 13 oktober vanaf 16.30 uur een •J -ifc. receptie gehouden in Stars at Eleven te Schiphol. *3 i

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 23