yan Goderie, vertegenwoordiger bij Heineken Brouwerijen Brabant West te Etten-Leur, was op 1 augustus 2000 veertig jaar in dienst bij Heineken. Speciaal ter gelegen heid van dit heuglijk feit kwam algemeen directeur Erik Korthals Altes de Pieter Pils aan Jan uitreiken. Hierna hebben de collega's van Heineken Brouwerijen Brabant West, zijn vrouw en zoon samen met Jan het glas geheven. Önder grote belangstelling liepen Estella de Graaf (op de foto links), administra tief medewerkster Heineken Brouwerijen Friesland, en haar twee vriendinnen Richtje (rechts) en Sytske (midden) op 8 juli de 'Slachtemaraton'. Na een slechte start, ("De bus kwam niet op tijd opdagen, waardoor we pas om 11.00 uur in plaats van 09.45 uur konden star ten") verliep de tocht voorspoedig. "De sfeer was fantastisch", vertelde ze na afloop aan onze re dactie. "Overal langs de kanten stonden mensen te kijken en ons toe te juichen. Die sfeer was een beetje te vergelijken met de Nijmeegse Vierdaagse, denk ik, hoewel ik die zelf nog nooit gelopen heb. En net als daar gebeurt, werden ook hier de deelnemers binnengehaald met ge juich en bloemen. In ons geval waren dat onze vrienden en familie. Alleen jammer dat zowel mijn vriendin Richtje als ik onderweg last kregen van blessures. Richtje had al na de eerste 25 ki lometer een spiertje verrekt in haar enkel en kon daarna niet meer zo goed doorlopen. Hierdoor werd ons tempo ook veel trager. En tegen het einde van de tocht kreeg ik last van kramp in mijn kuit. Maar, we hebben de Slachte maraton helemaal uitgelopen!" Ter herinnering kre gen de drie dames een trofee mee naar huis. ■\e zestiende uitgave van de Ridderronde in Maastricht op ij /j 2 augustus was opnieuw een meer dan geslaagd wieler- u festijn. Hoofdsponsor van dit echte Maastrichtse evene ment is Stadsbrouwerij de Ridder te Maastricht. De horecagele genheden langs het parcours over dit wielergebeuren: "De Ridderronde? Die hoort bij Maastricht, zoals Pasen bij het voorjaar en Kerstmis bij de winter." Deze keer won Max van Heeswijk. T ^rijf jaar geleden, om precies te zijn op 12 Y mei 1995, traden zij in het huwelijksbootje: Pim en Alice van Duyn, het eerste Verpakken-echtpaar van ploeg E in Zoeterwoude. Het kon na tuurlijk niet uitblijven dat dit verhaal een vervolg zou krijgen. En zie hier...Celine van Duyn. Celine is op 6 juli 2000 gebo ren. Zij woog bij haar geboorte 3360 gram en was 48 cm lang. Inmiddels is hier al het een en ander aan grammen en centimeters bijgekomen. Je zou toch haast gaan denken dat er een toekomst voor Celine bij Heineken ligt. Pirn en Alice bedanken alle collega's voor de leuke reacties en gelukwensen. Alice zal ze nog gaan missen, want zij gaat zich volledig op het moederschap storten en stopt dus met werken.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 21