'Upi' ■Ivrvvvlv Redactie: Marguerite de Ruijter en Conny Vet Foto's: diversen 1 e Pepsi Bel Scoor-actie die tijdens het EK-voetbal gehouden is, is een groot succes gewor- B den. Meer dan 100.000 mensen belden het nummer 0909-PEPSIWIN. Ook de verkopen tonen S aan dat voetbal en Pepsi goed bij elkaar passen. Het was de eerste keer dat Pepsi een actie organiseerde rond voetbal in Nederland. Alle spelers van het Nederlands elftal stonden op de 1,5 literflessen van Pepsi, Sisi en 7UP en op de 33cl blikjes van Pepsi en 7UR Daarnaast was er een Bel Scoor-actie met uitblinker Edgar Davids. Meer dan 50.000 prijzen zijn er weggegeven, waaronder de zeer ludieke Pepsi bril, die ook in de televisiecommercial te zien was. Michel Tasseron (15 jaar) uit Rotterdam heeft de Pepsi Bel Scoor- actie gewonnen. Hij ontving de reischeque naar Juventus uit handen van Willem Treep (Vrumona) en ClOOO-ondernemer Versluis. jf 'en groep van 22 Amsterdamse Mi Heineken-medewerkers ging op za- J terdag 24 juni jongstleden naar Den Oever om eens lekker te vissen en uit te waaien op de Wadden. Om 13.00 uur reed het gezelschap met een uur vertraging weg vanaf de vestiging Sloterdijk om eerst in café/restaurant De Bollenhoek te Breezand een broodje te eten, voordat het op weg ging naar de Wadden om uit te waai en. En waaien deed het! De boot deinde flink op de golven. Na een halfuurtje varen, werden de hengels uitgegooid. Als aas ge bruikten de deelnemers zagers en spiering. De echte vissers in het gezelschap hadden hun strategische plaatsen aan dek ingeno men, maar dit mocht niet baten. Aan het eind van de dag bleek de vangst beperkt tot een tiental schollen en een verdwaalde kreeft. Toch konden de deelnemers terugkij ken op een geslaagde visdag. Tot slot wer den in de kombuis de prijzen aan de win naars uitgereikt. In het najaar gaat de groep waarschijnlijk nogmaals het ruime sop kie zen, de bestemming is nog niet bekend. /I Ihoewel de feitelijke beëindiging van het dienstverband voor bei- A-B den al geruime tijd geleden is, mocht een en ander toch niet on- JL _l_opgemerkt voorbijgaan. Op een zomerse dag, 16 juni, werd gedu rende een intiem diner teruggegaan naar de tijd dat Michel Bourguignon en Renaat Wille in Afrika bij Bralima S.A.R.L in Kinshasa werkten. Michel was bij deze Afrikaanse Brouwerij Technical Training manager Central Africa en Renaat directeur Services Techniques. De verhalen wa ren afwisselend vrolijk en con templatief, sober en uitbun dig. De echtgenotes werden met een bos bloemen be dankt voor hun inspanningen en voor de niet aflatende on dersteuning van hun echtge noten. Cor Bekkers werd op vrijdag 30 juni 60 jaar en nam op die dag af scheid van zijn arbeidsleven bij Heineken Den Bosch. Cor trad in dienst op 5 juni 1967 en werkte in de afdeling Brouwen. Zo'n vijf jaar geleden ging Cor om gezondheidsredenen over naar de Facilitaire Dienst. Daar heeft hij onder meer de functies vervuld van huismeester, me dewerker Repro, medewerker Postkamer en medewerker PUM. Cor werd met zijn echtgenote en kinderen ontvangen door zijn teamleider Jan Feijer en Mathy de Baar van Personeel Organisatie. In de Cambrinuskelder memo reerde Jan Feijer Cors loopbaan. Vervolgens traden de collega's van het team MOPPS op. Zij beeldden Cor uit zoals hij er in de afgelopen 40 jaar heeft uitgezien. Ook lieten ze zien wat hij heeft gedaan bij de Fanfare. Onder grote hilariteit nam Cor zijn geschenk, twee mi ni-bekkens in ont vangst. In een drukbe zochte en gezellige Cambrinuskelder na men de collega's af scheid van Cor.

Vers van 't Vat | 2000 | | pagina 20